Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2024 | FC Vaduz - FC Luzern | 1 : 0 |
| 02.07.2022 | FC Luzern - FC Vaduz | 4 : 1 |
| 01.05.2021 | FC Vaduz - FC Luzern | 1 : 2 |
| 24.02.2021 | FC Vaduz - FC Luzern | 1 : 1 |
| 14.02.2021 | FC Luzern - FC Vaduz | 4 : 0 |
| 21.11.2020 | FC Luzern - FC Vaduz | 1 : 1 |
| 13.06.2020 | FC Vaduz - FC Luzern | 3 : 0 |
| 28.05.2017 | FC Luzern - FC Vaduz | 2 : 2 |
| 09.04.2017 | FC Vaduz - FC Luzern | 0 : 2 |
| 03.12.2016 | FC Luzern - FC Vaduz | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Servette FC - FC Luzern | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | FC Luzern - Lausanne | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Buochs - FC Luzern | 0 - 3 | W |
| 09.08.2026 | FC ST. Gallen - FC Luzern | 2 - 2 | D |
| 02.08.2026 | FC Sion - FC Luzern | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Vaduz - Grasshoppers | 5 - 2 | W |
| 23.08.2026 | BSC Young Boys - FC Vaduz | 4 - 2 | L |
| 13.08.2026 | FC Vaduz - Inter Turku | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | FC Sion - FC Vaduz | 3 - 2 | L |
| 06.08.2026 | Inter Turku - FC Vaduz | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между FC Luzern и FC Vaduz е насрочена за 02.09.2026 18:30 в Super League. Посоченият стадион е swissporarena, Luzern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Luzern е на позиция 7 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:6. Записаната форма е WDLL. FC Vaduz е на позиция 12 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 3:5. Записаната форма е LLLL.
FC Luzern има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDLLLWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. FC Vaduz има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLWLWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи FC Luzern има 5 победи, равенствата са 3, а FC Vaduz има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Luzern 0 / FC Vaduz 0 подкрепя FC Vaduz със средна промяна 4.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 43 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.18% при 671 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на FC Luzern като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Vaduz като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.33 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Luzern и FC Vaduz завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Luzern като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой FC Luzern получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Vaduz като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3 жълти, 0.33 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой FC Vaduz получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Vaduz с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 8.5 корнера в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 8.5 корнера в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 17 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.