📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W ? ?
0
🏟 Stockhorn Arena , Thun
✔ Краен резултат
0
L D W D ?
Владение на топката
56%
44%
21
Общо удари
9
5
Точни удари
3
11
Неточни удари
6
6
Корнери
2
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
5
Засади
4
15
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
4
5
Блокирани удари
0
3
Спасявания
5
18
Нарушения
9
325
Точни пасове
241
422
Общо пасове
337
9
Free Kicks
18

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 FC Thun 🟡 Равенства Lausanne 🔴
Дата Мач Резултат
12.02.2026 FC Thun - Lausanne 5 : 1
30.11.2025 Lausanne - FC Thun 2 : 1
03.08.2025 FC Thun - Lausanne 0 : 0
20.03.2025 Lausanne - FC Thun 2 : 2
05.01.2025 Lausanne - FC Thun 3 : 0
19.05.2023 FC Thun - Lausanne 3 : 3
19.03.2023 Lausanne - FC Thun 1 : 3
21.01.2023 Lausanne - FC Thun 4 : 1
21.10.2022 Lausanne - FC Thun 2 : 1
02.09.2022 FC Thun - Lausanne 2 : 0

🗓 Последни мачове: FC Thun

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC ST. Gallen - FC Thun 3 - 4 W
27.08.2026 FC Thun - Lech Poznan 2 - 2 D
23.08.2026 FC Thun - Servette FC -
20.08.2026 Lech Poznan - FC Thun 7 - 0 L
16.08.2026 Saxon Sports - FC Thun 0 - 6 W

📆 Последни мачове: Lausanne

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Lausanne - FC Zurich 2 - 3 L
22.08.2026 FC Luzern - Lausanne 1 - 0 L
14.08.2026 Kosova Neuchatel - Lausanne 0 - 6 W
08.08.2026 Lausanne - BSC Young Boys 2 - 2 D
01.08.2026 FC Basel 1893 - Lausanne 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Thun и Lausanne е насрочена за 02.09.2026 18:30 в Super League. Посоченият стадион е Stockhorn Arena, Thun. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Thun е на позиция 9 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:7. Записаната форма е LLW. Lausanne е на позиция 6 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LDWD.

Последни резултати

FC Thun има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLLWLLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Lausanne има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWLDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC Thun има 3 победи, равенствата са 3, а Lausanne има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Thun -0.75 / Lausanne +0.75 подкрепя FC Thun със средна промяна 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 51 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Поне 1 гол в мача (квота 19, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.52% при 1472 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Thun като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Lausanne като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.50 жълти, 0.00 червени и 4.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:02:22 · Заключен: 2026-09-02 20:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Thun и Lausanne завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Thun като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой FC Thun получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lausanne като гост беше изчислен от 2 мача със средно 4.5 жълти, 0 червени и 4.5 общо картона на мач. В този двубой Lausanne получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Thun с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 19. Реалният изход по пазара е мач без отбелязан гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 14 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:51:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.