Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.12.2025 | BSC Young Boys - FC Luzern | 2 : 0 |
| 14.09.2025 | FC Luzern - BSC Young Boys | 1 : 2 |
| 15.05.2025 | BSC Young Boys - FC Luzern | 2 : 1 |
| 13.04.2025 | FC Luzern - BSC Young Boys | 5 : 0 |
| 23.11.2024 | FC Luzern - BSC Young Boys | 1 : 1 |
| 19.10.2024 | BSC Young Boys - FC Luzern | 2 : 1 |
| 14.04.2024 | BSC Young Boys - FC Luzern | 4 : 2 |
| 11.11.2023 | BSC Young Boys - FC Luzern | 6 : 1 |
| 13.08.2023 | FC Luzern - BSC Young Boys | 1 : 1 |
| 30.04.2023 | BSC Young Boys - FC Luzern | 5 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | FC Zurich - BSC Young Boys | 2 - 4 | W |
| 29.08.2026 | BSC Young Boys - FC Basel 1893 | 3 - 3 | D |
| 23.08.2026 | BSC Young Boys - FC Vaduz | 4 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Liestal - BSC Young Boys | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Lausanne - BSC Young Boys | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FC Luzern - FC Vaduz | 2 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Servette FC - FC Luzern | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | FC Luzern - Lausanne | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Buochs - FC Luzern | 0 - 3 | W |
| 09.08.2026 | FC ST. Gallen - FC Luzern | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между BSC Young Boys и FC Luzern е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Super League. Посоченият стадион е Stadion Wankdorf, Bern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
BSC Young Boys е на позиция 1 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 10:2. Записаната форма е WDWW. FC Luzern е на позиция 7 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:6. Записаната форма е WDLL.
BSC Young Boys има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDWWDWDD. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Luzern има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDLLLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи BSC Young Boys има 7 победи, равенствата са 2, а FC Luzern има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за BSC Young Boys с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.21%, 19.60% и 16.19%. Разликата в моделния momentum е 48.02 пункта в полза на BSC Young Boys. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.90%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка BSC Young Boys -0.75 / FC Luzern +0.75 подкрепя BSC Young Boys със средна промяна 2.23 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 79/100, успеваемост на групата 79.40% при 301 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на BSC Young Boys като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Luzern като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.67 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между BSC Young Boys и FC Luzern завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на BSC Young Boys като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой BSC Young Boys получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Luzern като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.67 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой FC Luzern получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше BSC Young Boys с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.23 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.