📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
2
L L W L ?
Владение на топката
42%
58%
19
Общо удари
11
6
Точни удари
6
8
Неточни удари
3
8
Корнери
4
2
Жълти картони
6
0
Червени картони
0
1
Засади
1
15
Удари в наказателното поле
6
4
Удари извън наказателното поле
5
5
Блокирани удари
2
4
Спасявания
5
15
Нарушения
14
164
Точни пасове
251
249
Общо пасове
346
12
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

2
1
7
🟢 Grasshoppers 🟡 Равенства FC Zurich 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Grasshoppers - FC Zurich 1 : 2
29.11.2025 FC Zurich - Grasshoppers 1 : 0
04.10.2025 Grasshoppers - FC Zurich 3 : 0
10.05.2025 FC Zurich - Grasshoppers 3 : 0
30.03.2025 Grasshoppers - FC Zurich 1 : 2
03.12.2024 Grasshoppers - FC Zurich 0 : 1
30.11.2024 FC Zurich - Grasshoppers 1 : 1
19.10.2024 Grasshoppers - FC Zurich 1 : 2
10.02.2024 FC Zurich - Grasshoppers 1 : 0
28.01.2024 Grasshoppers - FC Zurich 2 : 1

🗓 Последни мачове: Grasshoppers

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Grasshoppers - FC ST. Gallen 2 - 0 W
30.08.2026 FC Vaduz - Grasshoppers 5 - 2 L
23.08.2026 Grasshoppers - FC Sion 0 - 0 D
15.08.2026 Regensdorf - Grasshoppers 0 - 5 W
08.08.2026 Servette FC - Grasshoppers 2 - 1 L

📆 Последни мачове: FC Zurich

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 FC Zurich - BSC Young Boys 2 - 4 L
29.08.2026 Lausanne - FC Zurich 2 - 3 W
22.08.2026 FC Zurich - FC Basel 1893 1 - 2 L
14.08.2026 Tuggen - FC Zurich 1 - 2 W
09.08.2026 FC Lugano - FC Zurich 5 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Grasshoppers и FC Zurich е насрочена за 05.09.2026 18:30 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Grasshoppers е на позиция 11 с 1 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:5. Записаната форма е LLD. FC Zurich е на позиция 10 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:3. Записаната форма е LLWL.

Последни резултати

Grasshoppers има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLDLLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Zurich има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLWLLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Grasshoppers има 2 победи, равенствата са 1, а FC Zurich има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Grasshoppers 0 / FC Zurich 0 подкрепя Grasshoppers със средна промяна 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Grasshoppers като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Zurich като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:11 · Заключен: 2026-09-05 20:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Grasshoppers и FC Zurich завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.8. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Grasshoppers като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Grasshoppers получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Zurich като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой FC Zurich получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Grasshoppers с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:52:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.