Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2026 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 1 : 1 |
| 09.11.2025 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 0 : 1 |
| 10.08.2025 | FC Lugano - FC Basel 1893 | 3 : 1 |
| 10.05.2025 | FC Lugano - FC Basel 1893 | 2 : 5 |
| 06.04.2025 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 2 : 0 |
| 19.01.2025 | FC Lugano - FC Basel 1893 | 2 : 2 |
| 27.07.2024 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 1 : 2 |
| 02.04.2024 | FC Lugano - FC Basel 1893 | 2 : 0 |
| 28.02.2024 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 2 : 2 |
| 03.02.2024 | FC Basel 1893 - FC Lugano | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Basel 1893 - FC Sion | 1 - 2 | L |
| 29.08.2026 | BSC Young Boys - FC Basel 1893 | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | FC Zurich - FC Basel 1893 | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | FC Basel 1893 - Barcelona | 2 - 5 | L |
| 15.08.2026 | Courtételle - FC Basel 1893 | 1 - 6 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Lugano - Servette FC | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | FC Sion - FC Lugano | 1 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Maccabi Tel Aviv - FC Lugano | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | FC Lugano - FC ST. Gallen | 0 - 0 | D |
| 20.08.2026 | FC Lugano - Maccabi Tel Aviv | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между FC Basel 1893 и FC Lugano е насрочена за 06.09.2026 14:30 в Super League. Посоченият стадион е St. Jakob-Park, Basel. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Basel 1893 е на позиция 3 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WWLW. FC Lugano е на позиция 2 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е WWW.
FC Basel 1893 има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWWLWDD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. FC Lugano има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDWWWWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи FC Basel 1893 има 2 победи, равенствата са 3, а FC Lugano има 5 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Basel 1893 -1 / FC Lugano +1 подкрепя FC Basel 1893 със средна промяна 2.75 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на FC Basel 1893 като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Lugano като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Basel 1893 и FC Lugano завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Basel 1893 като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой FC Basel 1893 получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Lugano като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой FC Lugano получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Basel 1893 с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 2.75 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.