📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
2
🏟 St. Jakob-Park , Basel
✔ Краен резултат
1
L D L L W
Владение на топката
37%
63%
0.97
Очаквани голове (xG)
0.95
12
Общо удари
21
7
Точни удари
5
3
Неточни удари
9
6
Корнери
6
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
2
Засади
1
4
Удари в наказателното поле
9
8
Удари извън наказателното поле
12
2
Блокирани удари
7
4
Спасявания
5
12
Нарушения
13
276
Точни пасове
487
326
Общо пасове
546
12
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

6
2
2
🟢 FC Lugano 🟡 Равенства FC Basel 1893 🔴
Дата Мач Резултат
06.09.2026 FC Basel 1893 - FC Lugano 1 : 3
17.05.2026 FC Lugano - FC Basel 1893 4 : 0
15.02.2026 FC Basel 1893 - FC Lugano 1 : 1
09.11.2025 FC Basel 1893 - FC Lugano 0 : 1
10.08.2025 FC Lugano - FC Basel 1893 3 : 1
10.05.2025 FC Lugano - FC Basel 1893 2 : 5
06.04.2025 FC Basel 1893 - FC Lugano 2 : 0
19.01.2025 FC Lugano - FC Basel 1893 2 : 2
27.07.2024 FC Basel 1893 - FC Lugano 1 : 2
02.04.2024 FC Lugano - FC Basel 1893 2 : 0

🗓 Последни мачове: FC Lugano

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 FC Lugano - FC Basel 1893 2 - 1 W
25.10.2026 FC Thun - FC Lugano 2 - 3 W
22.10.2026 Getafe - FC Lugano 2 - 5 W
18.10.2026 Pully Football - FC Lugano 0 - 4 W
15.10.2026 FC Lugano - FK Crvena Zvezda 3 - 2 W

📆 Последни мачове: FC Basel 1893

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 FC Lugano - FC Basel 1893 2 - 1 L
25.10.2026 FC Basel 1893 - Grasshoppers 0 - 0 D
16.10.2026 Stade Nyonnais - FC Basel 1893 0 - 3 W
11.10.2026 FC Vaduz - FC Basel 1893 3 - 0 L
03.10.2026 FC Winterthur - FC Basel 1893 7 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Lugano и FC Basel 1893 е насрочена за 01.11.2026 15:30 в Super League. Посоченият стадион е St. Jakob-Park, Basel. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Lugano е на позиция 1 с 31 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 34:9. Записаната форма е WWWWD. FC Basel 1893 е на позиция 7 с 14 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 17:20. Записаната форма е DLLWL.

Последни резултати

FC Lugano има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWWDW. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. FC Basel 1893 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWLLDW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC Lugano има 6 победи, равенствата са 2, а FC Basel 1893 има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FC Lugano с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.30%, 20.84% и 17.86%. Разликата в моделния momentum е 43.43 пункта в полза на FC Lugano. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.22%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FC Lugano 0 / FC Basel 1893 0 подкрепя FC Lugano със средна промяна 2.30 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 34 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Lugano като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 50.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Basel 1893 като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-11-01 15:00:06 · Заключен: 2026-11-01 16:10:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Lugano и FC Basel 1893 завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.8. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Lugano като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой FC Lugano получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Basel 1893 като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой FC Basel 1893 получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 20%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Lugano с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.3 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 18:51:48
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.