Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Ehime FC - Blaublitz Akita | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Kanazawa - Ehime FC | 0 - 1 | W |
| 26.08.2026 | V-varen Nagasaki - Ehime FC | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Matsumoto Yamaga - Ehime FC | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Ehime FC - Pacific University | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Kitakyushu - Iwaki | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Kitakyushu - Matsumoto Yamaga | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Tochigi SC - Kitakyushu | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Kitakyushu - Okinawa SV | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Kitakyushu - Kamatamare Sanuki | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Ehime FC и Kitakyushu е насрочена за 05.09.2026 10:00 в J3 League. Посоченият стадион е Ningineer Stadium, Matsuyama. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ehime FC е на позиция 3 с 7 точки. Записаната форма е DWW. Kitakyushu е на позиция 16 с 2 точки. Записаната форма е DD.
Ehime FC има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWWLLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kitakyushu има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLDLWLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Ehime FC или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.17%, 25.10% и 18.72%. Разликата в моделния momentum е 37.45 пункта в полза на Ehime FC. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при William Hill. Съхраненият оценен EV е -4.91%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.82% при 109 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Ehime FC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kitakyushu като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Ehime FC и Kitakyushu завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ehime FC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Ehime FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kitakyushu като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Kitakyushu получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.