Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.09.2025 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 1 : 1 |
| 26.02.2025 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka | 2 : 1 |
| 28.09.2024 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 0 : 0 |
| 03.04.2024 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka | 1 : 1 |
| 12.08.2023 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka | 1 : 1 |
| 23.04.2023 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 1 : 0 |
| 08.10.2022 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka | 0 : 0 |
| 05.04.2022 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 0 : 1 |
| 07.11.2021 | Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka | 1 : 0 |
| 27.02.2021 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vissel Kobe - Cerezo Osaka | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Cerezo Osaka - FC Gifu | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Cerezo Osaka - Shimizu S-pulse | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka | 3 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Cerezo Osaka - Fagiano Okayama | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Shimizu S-pulse - Kashiwa Reysol | 0 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Kashiwa Reysol - Senshu University | 2 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Kashiwa Reysol - V-varen Nagasaki | 4 - 2 | W |
| 14.08.2026 | Tokyo Verdy - Kashiwa Reysol | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Kashiwa Reysol - Mito Hollyhock | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Cerezo Osaka и Kashiwa Reysol е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J1 League. Посоченият стадион е Yodoko Sakura Stadium, Osaka. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cerezo Osaka е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е WLW. Kashiwa Reysol е на позиция 2 с 9 точки. Записаната форма е WWW.
Cerezo Osaka има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWWWDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Kashiwa Reysol има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDLWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Cerezo Osaka има 2 победи, равенствата са 5, а Kashiwa Reysol има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Cerezo Osaka -0.75 / Kashiwa Reysol +0.75 подкрепя Kashiwa Reysol със средна промяна 5.16 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.26% при 497 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.79% при 3247 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Cerezo Osaka като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kashiwa Reysol като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Cerezo Osaka и Kashiwa Reysol завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Cerezo Osaka като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Cerezo Osaka получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kashiwa Reysol като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Kashiwa Reysol получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kashiwa Reysol с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.16 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.