📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
48%
52%
14
Общо удари
9
6
Точни удари
2
6
Неточни удари
5
6
Корнери
2
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
2
Засади
0
9
Удари в наказателното поле
4
5
Удари извън наказателното поле
5
2
Блокирани удари
2
1
Спасявания
4
11
Нарушения
9
342
Точни пасове
386
416
Общо пасове
462
9
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

2
3
2
🟢 Machida Zelvia 🟡 Равенства Kawasaki Frontale 🔴
Дата Мач Резултат
17.05.2026 Kawasaki Frontale - Machida Zelvia 1 : 1
28.03.2026 Machida Zelvia - Kawasaki Frontale 1 : 1
31.08.2025 Kawasaki Frontale - Machida Zelvia 4 : 3
06.04.2025 Machida Zelvia - Kawasaki Frontale 2 : 2
05.10.2024 Machida Zelvia - Kawasaki Frontale 1 : 4
07.04.2024 Kawasaki Frontale - Machida Zelvia 0 : 1
31.01.2024 Kawasaki Frontale - Machida Zelvia 0 : 3

🗓 Последни мачове: Machida Zelvia

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Mito Hollyhock - Machida Zelvia 1 - 1 D
26.08.2026 Machida Zelvia - Grulla Morioka 3 - 0 W
23.08.2026 Machida Zelvia - Urawa 3 - 1 W
15.08.2026 JEF United Chiba - Machida Zelvia 0 - 4 W
08.08.2026 FC Tokyo - Machida Zelvia 1 - 5 W

📆 Последни мачове: Kawasaki Frontale

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kawasaki Frontale - JEF United Chiba 4 - 2 W
26.08.2026 Kawasaki Frontale - Tochigi SC 3 - 1 W
22.08.2026 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 1 - 1 D
15.08.2026 Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga 2 - 2 D
09.08.2026 Tokyo Verdy - Kawasaki Frontale 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Machida Zelvia и Kawasaki Frontale е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Machida Zelvia е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW. Kawasaki Frontale е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е DDD.

Последни резултати

Machida Zelvia има 7 победи, 3 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWWDWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Kawasaki Frontale има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDDDLLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Machida Zelvia има 2 победи, равенствата са 3, а Kawasaki Frontale има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.43. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.26% при 497 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Machida Zelvia като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kawasaki Frontale като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 12:00:04 · Заключен: 2026-09-02 11:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Machida Zelvia и Kawasaki Frontale завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Machida Zelvia като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Machida Zelvia получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kawasaki Frontale като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Kawasaki Frontale получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 13:57:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.