Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.09.2025 | Vissel Kobe - Tokyo Verdy | 4 : 0 |
| 12.04.2025 | Tokyo Verdy - Vissel Kobe | 0 : 1 |
| 10.11.2024 | Tokyo Verdy - Vissel Kobe | 1 : 1 |
| 26.05.2024 | Vissel Kobe - Tokyo Verdy | 0 : 1 |
| 21.08.2013 | Vissel Kobe - Tokyo Verdy | 2 : 1 |
| 12.05.2013 | Tokyo Verdy - Vissel Kobe | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tokyo Verdy - Kashima | 0 - 2 | L |
| 26.08.2026 | Tokyo Verdy - Thespakusatsu Gunma | 4 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Fagiano Okayama - Tokyo Verdy | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Tokyo Verdy - Kashiwa Reysol | 1 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Tokyo Verdy - Kawasaki Frontale | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vissel Kobe - Cerezo Osaka | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Vissel Kobe - J.FC Miyazaki | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Vissel Kobe - FC Tokyo | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Avispa Fukuoka - Vissel Kobe | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Tokyo Verdy и Vissel Kobe е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tokyo Verdy е на позиция 17 с 2 точки. Записаната форма е DLD. Vissel Kobe е на позиция 8 с 4 точки. Записаната форма е LDW.
Tokyo Verdy има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDLDLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vissel Kobe има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWDLWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи Tokyo Verdy има 2 победи, равенствата са 1, а Vissel Kobe има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tokyo Verdy -0.25 / Vissel Kobe +0.25 подкрепя Tokyo Verdy със средна промяна 1.45 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 31 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Tokyo Verdy като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Vissel Kobe като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Tokyo Verdy и Vissel Kobe завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tokyo Verdy като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Tokyo Verdy получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vissel Kobe като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Vissel Kobe получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tokyo Verdy с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.45 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.