📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
2
L D W ? ?
Владение на топката
44%
56%
20
Общо удари
15
10
Точни удари
6
6
Неточни удари
6
5
Корнери
5
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
1
14
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
10
4
Блокирани удари
3
4
Спасявания
8
9
Нарушения
11
303
Точни пасове
389
384
Общо пасове
473
11
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

3
2
4
🟢 V-varen Nagasaki 🟡 Равенства Gamba Osaka 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 V-varen Nagasaki - Gamba Osaka 1 : 1
08.03.2026 Gamba Osaka - V-varen Nagasaki 3 : 2
01.02.2025 Gamba Osaka - V-varen Nagasaki 5 : 5
26.06.2019 Gamba Osaka - V-varen Nagasaki 0 : 2
19.06.2019 V-varen Nagasaki - Gamba Osaka 1 : 4
24.11.2018 Gamba Osaka - V-varen Nagasaki 2 : 1
14.04.2018 V-varen Nagasaki - Gamba Osaka 3 : 0
01.09.2013 Gamba Osaka - V-varen Nagasaki 1 : 2
10.03.2013 V-varen Nagasaki - Gamba Osaka 1 : 3

🗓 Последни мачове: V-varen Nagasaki

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 V-varen Nagasaki - FC Tokyo 0 - 3 L
26.08.2026 V-varen Nagasaki - Ehime FC 3 - 2 W
21.08.2026 Kashiwa Reysol - V-varen Nagasaki 4 - 2 L
15.08.2026 Fagiano Okayama - V-varen Nagasaki 1 - 0 L
09.08.2026 V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Gamba Osaka

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 0 D
26.08.2026 Gamba Osaka - Biwako Shiga 2 - 0 W
22.08.2026 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3 - 1 L
15.08.2026 Mito Hollyhock - Gamba Osaka 1 - 1 D
11.08.2026 Gangwon FC - Gamba Osaka 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между V-varen Nagasaki и Gamba Osaka е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

V-varen Nagasaki е на позиция 16 с 3 точки. Записаната форма е LLW. Gamba Osaka е на позиция 10 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е LDW.

Последни резултати

V-varen Nagasaki има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWWLWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Gamba Osaka има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWWWLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи V-varen Nagasaki има 3 победи, равенствата са 2, а Gamba Osaka има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.11. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 77.8%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка V-varen Nagasaki 0 / Gamba Osaka 0 подкрепя Gamba Osaka със средна промяна 1.60 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.26% при 497 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на V-varen Nagasaki като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gamba Osaka като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 13:35:02 · Заключен: 2026-09-02 11:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между V-varen Nagasaki и Gamba Osaka завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 4.11 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на V-varen Nagasaki като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой V-varen Nagasaki получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gamba Osaka като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Gamba Osaka получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gamba Osaka с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.6 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 14:21:03
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.