Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2025 | Tokyo Verdy - Cerezo Osaka | 1 : 0 |
| 06.07.2024 | Tokyo Verdy - Cerezo Osaka | 1 : 1 |
| 09.03.2024 | Cerezo Osaka - Tokyo Verdy | 2 : 1 |
| 12.11.2016 | Tokyo Verdy - Cerezo Osaka | 1 : 2 |
| 26.06.2016 | Cerezo Osaka - Tokyo Verdy | 1 : 0 |
| 23.11.2015 | Cerezo Osaka - Tokyo Verdy | 2 : 0 |
| 08.03.2015 | Tokyo Verdy - Cerezo Osaka | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol | 2 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Vissel Kobe - Cerezo Osaka | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Cerezo Osaka - FC Gifu | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Cerezo Osaka - Shimizu S-pulse | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tokyo Verdy - Vissel Kobe | 0 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Tokyo Verdy - Kashima | 0 - 2 | L |
| 26.08.2026 | Tokyo Verdy - Thespakusatsu Gunma | 4 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Fagiano Okayama - Tokyo Verdy | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Tokyo Verdy - Kashiwa Reysol | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Cerezo Osaka и Tokyo Verdy е насрочена за 06.09.2026 10:00 в J1 League. Посоченият стадион е Yodoko Sakura Stadium, Osaka. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cerezo Osaka е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е WLW. Tokyo Verdy е на позиция 17 с 2 точки. Записаната форма е DLD.
Cerezo Osaka има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWWWWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Tokyo Verdy има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLDLDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Cerezo Osaka има 4 победи, равенствата са 2, а Tokyo Verdy има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Cerezo Osaka като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tokyo Verdy като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Cerezo Osaka и Tokyo Verdy завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Cerezo Osaka като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Cerezo Osaka получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tokyo Verdy като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Tokyo Verdy получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.