📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Fukuda Denshi Arena , Chiba
✔ Краен резултат
0
L D W ? ?
Владение на топката
37%
63%
13
Общо удари
17
5
Точни удари
1
4
Неточни удари
10
4
Корнери
3
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
3
Засади
0
7
Удари в наказателното поле
11
6
Удари извън наказателното поле
6
4
Блокирани удари
6
1
Спасявания
3
14
Нарушения
5
254
Точни пасове
466
344
Общо пасове
563
5
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 JEF United Chiba 🟡 Равенства Gamba Osaka 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: JEF United Chiba

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 JEF United Chiba - Fagiano Okayama 1 - 2 L
29.08.2026 Kawasaki Frontale - JEF United Chiba 4 - 2 L
26.08.2026 JEF United Chiba - Azul Claro Numazu 1 - 1 D
21.08.2026 FC Tokyo - JEF United Chiba 2 - 0 L
15.08.2026 JEF United Chiba - Machida Zelvia 0 - 4 L

📆 Последни мачове: Gamba Osaka

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 V-varen Nagasaki - Gamba Osaka 2 - 2 D
29.08.2026 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 0 D
26.08.2026 Gamba Osaka - Biwako Shiga 2 - 0 W
22.08.2026 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3 - 1 L
15.08.2026 Mito Hollyhock - Gamba Osaka 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между JEF United Chiba и Gamba Osaka е насрочена за 06.09.2026 09:00 в J1 League. Посоченият стадион е Fukuda Denshi Arena, Chiba. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

JEF United Chiba е на позиция 20 с 0 точки. Записаната форма е LLL. Gamba Osaka е на позиция 10 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е LDW.

Последни резултати

JEF United Chiba има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLDLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Gamba Osaka има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLDWWWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на JEF United Chiba като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gamba Osaka като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.33 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 21:00:04 · Заключен: 2026-09-06 10:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между JEF United Chiba и Gamba Osaka завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на JEF United Chiba като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой JEF United Chiba получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gamba Osaka като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0.33 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Gamba Osaka получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 13:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.