📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L ? ?
Владение на топката
58%
42%
17
Общо удари
10
3
Точни удари
3
10
Неточни удари
1
5
Корнери
8
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
3
11
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
5
4
Блокирани удари
6
4
Спасявания
3
11
Нарушения
10
362
Точни пасове
229
461
Общо пасове
328
10
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

3
7
0
🟢 Kashima 🟡 Равенства Urawa 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Urawa - Kashima 2 : 3
20.09.2025 Urawa - Kashima 0 : 1
16.03.2025 Kashima - Urawa 1 : 1
17.08.2024 Kashima - Urawa 0 : 0
22.06.2024 Urawa - Kashima 2 : 2
28.10.2023 Kashima - Urawa 0 : 0
04.06.2023 Urawa - Kashima 0 : 0
03.09.2022 Kashima - Urawa 2 : 2
21.05.2022 Urawa - Kashima 1 : 1
07.11.2021 Kashima - Urawa 1 : 0

🗓 Последни мачове: Kashima

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Mito Hollyhock - Kashima 4 - 2 L
29.08.2026 Tokyo Verdy - Kashima 0 - 2 W
26.08.2026 Kashima - Suzuka Unlimited 3 - 0 W
22.08.2026 Kashima - Avispa Fukuoka 3 - 2 W
15.08.2026 Kashima - Nagoya Grampus 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Urawa

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Avispa Fukuoka - Urawa 2 - 3 W
29.08.2026 Urawa - Yokohama F. Marinos 3 - 2 W
26.08.2026 Urawa - Yamanashi Gakuin 3 - 0 W
23.08.2026 Machida Zelvia - Urawa 3 - 1 L
15.08.2026 Urawa - Sanfrecce Hiroshima 1 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kashima и Urawa е насрочена за 06.09.2026 09:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kashima е на позиция 3 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е WWW. Urawa е на позиция 19 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:4. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Kashima има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Urawa има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLDLLD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Kashima има 3 победи, равенствата са 7, а Urawa има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kashima като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Urawa като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 21:00:04 · Заключен: 2026-09-06 10:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kashima и Urawa завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kashima като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Kashima получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Urawa като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.33 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Urawa получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 13:30:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.