📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
62%
38%
12
Общо удари
11
1
Точни удари
4
4
Неточни удари
5
6
Корнери
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
2
Засади
1
10
Удари в наказателното поле
9
2
Удари извън наказателното поле
2
7
Блокирани удари
2
2
Спасявания
1
11
Нарушения
15
419
Точни пасове
247
484
Общо пасове
318
14
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

2
0
5
🟢 Nagoya Grampus 🟡 Равенства Machida Zelvia 🔴
Дата Мач Резултат
30.11.2025 Machida Zelvia - Nagoya Grampus 3 : 1
02.03.2025 Nagoya Grampus - Machida Zelvia 1 : 2
06.07.2024 Machida Zelvia - Nagoya Grampus 1 : 0
02.03.2024 Nagoya Grampus - Machida Zelvia 0 : 1
16.08.2017 Machida Zelvia - Nagoya Grampus 3 : 4
17.05.2017 Nagoya Grampus - Machida Zelvia 2 : 1
09.09.2015 Nagoya Grampus - Machida Zelvia 0 : 1

🗓 Последни мачове: Nagoya Grampus

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus 3 - 0 L
29.08.2026 Nagoya Grampus - Fagiano Okayama 2 - 1 W
26.08.2026 Nagoya Grampus - Gainare Tottori 1 - 3 L
22.08.2026 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3 - 1 W
15.08.2026 Kashima - Nagoya Grampus 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Machida Zelvia

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Machida Zelvia - Kawasaki Frontale 2 - 1 W
29.08.2026 Mito Hollyhock - Machida Zelvia 1 - 1 D
26.08.2026 Machida Zelvia - Grulla Morioka 3 - 0 W
23.08.2026 Machida Zelvia - Urawa 3 - 1 W
15.08.2026 JEF United Chiba - Machida Zelvia 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Nagoya Grampus и Machida Zelvia е насрочена за 06.09.2026 09:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Nagoya Grampus е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е WLL. Machida Zelvia е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW.

Последни резултати

Nagoya Grampus има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLLLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Machida Zelvia има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWWWDW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Nagoya Grampus има 2 победи, равенствата са 0, а Machida Zelvia има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Nagoya Grampus 0 / Machida Zelvia 0 подкрепя Nagoya Grampus със средна промяна 1.00 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Nagoya Grampus като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Machida Zelvia като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.67 жълти, 0.00 червени и 0.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 21:00:04 · Заключен: 2026-09-06 10:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Nagoya Grampus и Machida Zelvia завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.86 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Nagoya Grampus като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Nagoya Grampus получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Machida Zelvia като гост беше изчислен от 3 мача със средно 0.67 жълти, 0 червени и 0.67 общо картона на мач. В този двубой Machida Zelvia получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nagoya Grampus с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 13:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.