Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2025 | Shimizu S-pulse - Kawasaki Frontale | 1 : 1 |
| 19.04.2023 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse | 6 : 0 |
| 08.03.2023 | Shimizu S-pulse - Kawasaki Frontale | 3 : 2 |
| 08.10.2022 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse | 3 : 2 |
| 07.05.2022 | Shimizu S-pulse - Kawasaki Frontale | 0 : 2 |
| 24.10.2021 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse | 1 : 0 |
| 18.08.2021 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse | 2 : 1 |
| 17.07.2021 | Shimizu S-pulse - Kawasaki Frontale | 0 : 2 |
| 05.12.2020 | Shimizu S-pulse - Kawasaki Frontale | 2 : 2 |
| 29.08.2020 | Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Machida Zelvia - Kawasaki Frontale | 2 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Kawasaki Frontale - JEF United Chiba | 4 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Kawasaki Frontale - Tochigi SC | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Shimizu S-pulse - FC Tokyo | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Shimizu S-pulse - Kashiwa Reysol | 0 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Shimizu S-pulse - Osaka | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Cerezo Osaka - Shimizu S-pulse | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Shimizu S-pulse - Yokohama F. Marinos | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Kawasaki Frontale и Shimizu S-pulse е насрочена за 06.09.2026 10:00 в J1 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kawasaki Frontale е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е DDD. Shimizu S-pulse е на позиция 15 с 3 точки. Записаната форма е LLW.
Kawasaki Frontale има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDDDLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Shimizu S-pulse има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLWDWLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Kawasaki Frontale има 7 победи, равенствата са 2, а Shimizu S-pulse има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Kawasaki Frontale като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Shimizu S-pulse като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Kawasaki Frontale и Shimizu S-pulse завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kawasaki Frontale като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Kawasaki Frontale получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shimizu S-pulse като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Shimizu S-pulse получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.