📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L D L
3
🏟
✔ Краен резултат
1
D D W L D

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Atmosfera 🟡 Равенства Tauras 🔴
Дата Мач Резултат
31.05.2025 Atmosfera - Tauras 1 : 1
14.09.2024 Atmosfera - Tauras 1 : 2
27.04.2024 Tauras - Atmosfera 2 : 1

🗓 Последни мачове: Atmosfera

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Neptūną Klaipėda - Atmosfera 3 - 1 L
22.08.2026 Dainava - Atmosfera 1 - 1 D
14.08.2026 Transinvest 2 - Atmosfera 2 - 0 L
08.08.2026 Atmosfera - FA Šiauliai II 1 - 1 D
01.08.2026 Kauno Žalgiris II - Atmosfera 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Tauras

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Tauras - BFA 2 - 2 D
21.08.2026 Babrungas - Tauras 1 - 1 D
15.08.2026 Garliava - Tauras 0 - 1 W
08.08.2026 Tauras - Neptūną Klaipėda 0 - 2 L
02.08.2026 Dainava - Tauras 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Atmosfera и Tauras е насрочена за 05.09.2026 12:00 в 1 Lyga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Atmosfera е на позиция 10 с 26 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 28:21. Записаната форма е LDLDL. Tauras е на позиция 5 с 40 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 35:20. Записаната форма е DDWLD.

Последни резултати

Atmosfera има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLWLWLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Tauras има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLDWWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Atmosfera има 0 победи, равенствата са 1, а Tauras има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Atmosfera 0 / Tauras 0 подкрепя Tauras със средна промяна 1.19 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Atmosfera като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 21 завършени мача (9.5% покритие). Дисциплинарният профил на Tauras като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 22 завършени мача (4.5% покритие).

Генериран: 2026-09-05 11:00:05 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Atmosfera и Tauras завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.67 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tauras с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.19 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 15:54:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.