Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ekranas - Be1 NFA | 0 - 5 | L |
| 21.08.2026 | Hegelmann II - Ekranas | 3 - 2 | L |
| 14.08.2026 | Ekranas - Minija | 0 - 5 | L |
| 07.08.2026 | Jonava - Ekranas | 1 - 2 | W |
| 01.08.2026 | Ekranas - Žalgiris II | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Garliava - Babrungas | 0 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Be1 NFA - Garliava | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Garliava - Tauras | 0 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Hegelmann II - Garliava | 3 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Garliava - Neptūną Klaipėda | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Ekranas и Garliava е насрочена за 05.09.2026 13:00 в 1 Lyga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ekranas е на позиция 16 с 11 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 19:37. Записаната форма е LLLWD. Garliava е на позиция 11 с 22 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:19. Записаната форма е LLLLL.
Ekranas има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDLLLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Garliava има 1 победи, 0 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLWLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ekranas 0 / Garliava 0 подкрепя Garliava със средна промяна 9.71 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Ekranas като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.75 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 75.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 22 завършени мача (18.2% покритие). Дисциплинарният профил на Garliava като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 21 завършени мача (14.3% покритие).
Срещата между Ekranas и Garliava завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ekranas като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1 жълти, 0.75 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Ekranas получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 75% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Garliava като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 1 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Garliava получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Garliava с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 9.71 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.