📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W ? ? ? ?
3
🏟 Fir Park , Motherwell
✔ Краен резултат
0
D ? ? ? ?
Владение на топката
61%
39%
25
Общо удари
5
8
Точни удари
1
8
Неточни удари
2
9
Корнери
3
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
1
1
Засади
1
16
Удари в наказателното поле
2
9
Удари извън наказателното поле
3
9
Блокирани удари
2
1
Спасявания
5
8
Нарушения
6
646
Точни пасове
229
695
Общо пасове
285
6
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 Motherwell 🟡 Равенства Dundee Utd 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Motherwell - Dundee Utd 2 : 0
13.12.2025 Dundee Utd - Motherwell 0 : 0
29.10.2025 Motherwell - Dundee Utd 2 : 0
22.02.2025 Dundee Utd - Motherwell 1 : 0
14.12.2024 Motherwell - Dundee Utd 4 : 3
30.10.2024 Dundee Utd - Motherwell 1 : 2
20.09.2024 Motherwell - Dundee Utd 2 : 1
28.05.2023 Motherwell - Dundee Utd 3 : 2
15.04.2023 Motherwell - Dundee Utd 1 : 2
29.10.2022 Dundee Utd - Motherwell 0 : 1

🗓 Последни мачове: Motherwell

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 ST Mirren - Motherwell 3 - 3 D
27.08.2026 SC Freiburg - Motherwell 4 - 1 L
22.08.2026 Motherwell - Aberdeen 0 - 0 D
20.08.2026 Motherwell - SC Freiburg 1 - 3 L
16.08.2026 Stenhousemuir - Motherwell 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Dundee Utd

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kilmarnock - Dundee Utd 0 - 4 W
22.08.2026 Dundee Utd - Dundee 0 - 2 L
15.08.2026 Dundee Utd - Celtic 0 - 4 L
09.08.2026 Heart Of Midlothian - Dundee Utd 4 - 0 L
31.07.2026 Dundee Utd - Rangers 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Motherwell и Dundee Utd е насрочена за 02.09.2026 18:45 в Premiership. Посоченият стадион е Fir Park, Motherwell. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Motherwell е на позиция 2 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е W. Dundee Utd е на позиция 7 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е D.

Последни резултати

Motherwell има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWDDWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dundee Utd има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDLWWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Motherwell има 7 победи, равенствата са 1, а Dundee Utd има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 91%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Motherwell -0.25 / Dundee Utd +0.25 подкрепя Dundee Utd със средна промяна 4.59 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 35 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.79% при 3247 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Motherwell като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Dundee Utd като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:30:05 · Заключен: 2026-09-02 20:25:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Motherwell и Dundee Utd завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.6. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 91%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Motherwell като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Motherwell получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dundee Utd като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Dundee Utd получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dundee Utd с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.59 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 23:02:36
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.