Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.01.2026 | Dundee - Heart Of Midlothian | 0 : 1 |
| 01.11.2025 | Heart Of Midlothian - Dundee | 4 : 0 |
| 26.04.2025 | Heart Of Midlothian - Dundee | 0 : 1 |
| 07.03.2025 | Heart Of Midlothian - Dundee | 3 : 1 |
| 01.02.2025 | Dundee - Heart Of Midlothian | 0 : 6 |
| 07.12.2024 | Heart Of Midlothian - Dundee | 2 : 0 |
| 10.08.2024 | Dundee - Heart Of Midlothian | 3 : 1 |
| 11.05.2024 | Heart Of Midlothian - Dundee | 3 : 0 |
| 03.02.2024 | Dundee - Heart Of Midlothian | 2 : 3 |
| 23.01.2024 | Heart Of Midlothian - Dundee | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Hibernian - Heart Of Midlothian | 1 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Heart Of Midlothian - ST Johnstone | 2 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Rapid Vienna - Heart Of Midlothian | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Falkirk - Heart Of Midlothian | 0 - 0 | D |
| 20.08.2026 | Heart Of Midlothian - Rapid Vienna | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Dundee - ST Johnstone | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Dundee - Hibernian | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Dundee Utd - Dundee | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Aberdeen - Dundee | 3 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Dundee - Aberdeen | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Heart Of Midlothian и Dundee е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Premiership. Посоченият стадион е Tynecastle Park, Edinburgh. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Heart Of Midlothian е на позиция 10 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е L. Dundee е на позиция 3 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е WL.
Heart Of Midlothian има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWDWLLL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Dundee има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWLWDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Heart Of Midlothian има 8 победи, равенствата са 0, а Dundee има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Heart Of Midlothian с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.19%, 21.49% и 14.32%. Разликата в моделния momentum е 49.87 пункта в полза на Heart Of Midlothian. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.93%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Heart Of Midlothian +0.75 / Dundee -0.75 подкрепя Heart Of Midlothian със средна промяна 1.34 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Heart Of Midlothian като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Dundee като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Heart Of Midlothian и Dundee завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Heart Of Midlothian като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Heart Of Midlothian получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dundee като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Dundee получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Heart Of Midlothian с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.34 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.