Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.02.2026 | Motherwell - Rangers | 1 : 1 |
| 27.12.2025 | Rangers - Motherwell | 1 : 0 |
| 02.08.2025 | Motherwell - Rangers | 1 : 1 |
| 01.03.2025 | Rangers - Motherwell | 1 : 2 |
| 29.12.2024 | Motherwell - Rangers | 2 : 2 |
| 03.11.2024 | Motherwell - Rangers | 1 : 2 |
| 10.08.2024 | Rangers - Motherwell | 2 : 1 |
| 02.03.2024 | Rangers - Motherwell | 1 : 2 |
| 24.12.2023 | Motherwell - Rangers | 0 : 2 |
| 24.09.2023 | Rangers - Motherwell | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Falkirk - Rangers | 1 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Aberdeen - Rangers | 0 - 1 | W |
| 27.08.2026 | FK Jablonec - Rangers | 1 - 0 | L |
| 20.08.2026 | Rangers - FK Jablonec | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Rangers - ST Mirren | 5 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Motherwell - Dundee Utd | 3 - 0 | W |
| 30.08.2026 | ST Mirren - Motherwell | 3 - 3 | D |
| 27.08.2026 | SC Freiburg - Motherwell | 4 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Motherwell - Aberdeen | 0 - 0 | D |
| 20.08.2026 | Motherwell - SC Freiburg | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Rangers и Motherwell е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Premiership. Посоченият стадион е Ibrox Stadium, Glasgow. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rangers е на позиция 8 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е D. Motherwell е на позиция 2 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е W.
Rangers има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWDLLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Motherwell има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLWDDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Rangers има 5 победи, равенствата са 3, а Motherwell има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Rangers с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.35%, 21.65% и 15.00%. Разликата в моделния momentum е 48.35 пункта в полза на Rangers. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.25%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Rangers +0.5 / Motherwell -0.5 подкрепя Rangers със средна промяна 1.91 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.53, оценка 87/100, успеваемост на коефициентната група 80% при 20 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.96% при 549 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Rangers като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Motherwell като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Rangers и Motherwell завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rangers като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Rangers получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Motherwell като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Motherwell получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rangers с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.91 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.