Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.02.2026 | Hibernian - ST Mirren | 2 : 0 |
| 08.11.2025 | ST Mirren - Hibernian | 0 : 3 |
| 31.08.2025 | Hibernian - ST Mirren | 1 : 1 |
| 14.05.2025 | ST Mirren - Hibernian | 2 : 2 |
| 16.02.2025 | ST Mirren - Hibernian | 0 : 0 |
| 09.11.2024 | Hibernian - ST Mirren | 1 : 2 |
| 04.08.2024 | ST Mirren - Hibernian | 3 : 0 |
| 03.02.2024 | Hibernian - ST Mirren | 0 : 3 |
| 08.11.2023 | ST Mirren - Hibernian | 2 : 2 |
| 27.09.2023 | Hibernian - ST Mirren | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Motherwell - ST Mirren | 1 - 0 | L |
| 28.10.2026 | ST Mirren - Hibernian | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | ST Mirren - Dundee | 2 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Aberdeen - ST Mirren | 3 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Heart Of Midlothian - ST Mirren | 5 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Heart Of Midlothian - Hibernian | 1 - 2 | W |
| 31.10.2026 | Hibernian - Dundee | 0 - 0 | D |
| 28.10.2026 | ST Mirren - Hibernian | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Hibernian - Celtic | 1 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Hibernian - Falkirk | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между ST Mirren и Hibernian е насрочена за 28.10.2026 19:45 в Premiership. Посоченият стадион е The SMISA Stadium, Paisley. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
ST Mirren е на позиция 6 с 13 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 11:18. Записаната форма е WLLLL. Hibernian е на позиция 12 с 7 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 10:16. Записаната форма е LLLDL.
ST Mirren има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLWDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hibernian има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWLLWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи ST Mirren има 3 победи, равенствата са 4, а Hibernian има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка ST Mirren -0.75 / Hibernian +0.75 подкрепя ST Mirren със средна промяна 4.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 49 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 608 наблюдения).
Дисциплинарният профил на ST Mirren като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.80 жълти, 0.00 червени и 2.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 40.0%, 40.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hibernian като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.25 червени и 1.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 25.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 10 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между ST Mirren и Hibernian завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.2. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на ST Mirren като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.8 жълти, 0 червени и 2.8 общо картона на мач. В този двубой ST Mirren получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hibernian като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1 жълти, 0.25 червени и 1.25 общо картона на мач. В този двубой Hibernian получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше ST Mirren с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.