📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
1
0
🟢 Livingston 🟡 Равенства Stenhousemuir 🔴
Дата Мач Резултат
25.07.2026 Stenhousemuir - Livingston 0 : 0
21.01.2023 Stenhousemuir - Livingston 1 : 3
10.11.2020 Stenhousemuir - Livingston 0 : 4
15.04.2017 Stenhousemuir - Livingston 0 : 1
21.03.2017 Livingston - Stenhousemuir 1 : 0
13.12.2016 Stenhousemuir - Livingston 0 : 4
20.08.2016 Livingston - Stenhousemuir 4 : 1

🗓 Последни мачове: Livingston

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Arbroath - Livingston 1 - 0 L
22.08.2026 Livingston - Dunfermline 2 - 0 W
07.08.2026 Partick - Livingston 2 - 0 L
01.08.2026 Livingston - Queen's Park 2 - 0 W
25.07.2026 Stenhousemuir - Livingston 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Stenhousemuir

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Stenhousemuir - Inverness CT 3 - 1 W
22.08.2026 Queen's Park - Stenhousemuir 0 - 2 W
16.08.2026 Stenhousemuir - Motherwell 1 - 0 W
08.08.2026 Stenhousemuir - Morton 2 - 0 W
01.08.2026 Raith Rovers - Stenhousemuir 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Livingston и Stenhousemuir е насрочена за 04.09.2026 18:30 в Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Livingston има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDWDWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Stenhousemuir има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDDDWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Livingston има 6 победи, равенствата са 1, а Stenhousemuir има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Livingston с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.54%, 21.21% и 14.25%. Разликата в моделния momentum е 50.29 пункта в полза на Livingston. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.93%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Livingston +0.5 / Stenhousemuir -0.5 подкрепя Stenhousemuir със средна промяна 1.38 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.40, оценка 92/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Livingston като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stenhousemuir като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 17:45:03 · Заключен: 2026-09-04 20:35:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Livingston и Stenhousemuir завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Livingston като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Livingston получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stenhousemuir като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Stenhousemuir получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stenhousemuir с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.38 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:52:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.