Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Partick - Ayr Utd | 1 : 0 |
| 04.04.2026 | Ayr Utd - Partick | 1 : 1 |
| 24.01.2026 | Partick - Ayr Utd | 2 : 1 |
| 06.12.2025 | Ayr Utd - Partick | 0 : 0 |
| 21.10.2025 | Partick - Ayr Utd | 2 : 1 |
| 16.08.2025 | Partick - Ayr Utd | 2 : 0 |
| 09.05.2025 | Ayr Utd - Partick | 0 : 2 |
| 06.05.2025 | Partick - Ayr Utd | 0 : 1 |
| 15.03.2025 | Partick - Ayr Utd | 2 : 0 |
| 25.01.2025 | Ayr Utd - Partick | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Annan Athletic - Ayr Utd | 0 - 2 | W |
| 31.10.2026 | Ayr Utd - Queen's Park | 3 - 2 | W |
| 24.10.2026 | Morton - Ayr Utd | 0 - 0 | D |
| 16.10.2026 | Ayr Utd - Partick | 0 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Ayr Utd - Dunfermline | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Edinburgh City - Partick | 0 - 3 | W |
| 31.10.2026 | Partick - Morton | 2 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Partick - Stenhousemuir | 3 - 0 | W |
| 20.10.2026 | Dunfermline - Partick | 1 - 1 | D |
| 16.10.2026 | Ayr Utd - Partick | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Ayr Utd и Partick е насрочена за 16.10.2026 18:30 в Championship. Посоченият стадион е Somerset Park, Ayr. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ayr Utd е на позиция 7 с 12 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 10:11. Записаната форма е DWLWL. Partick е на позиция 3 с 18 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 10:3. Записаната форма е WWDLW.
Ayr Utd има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLLDLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Partick има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWDDLWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Ayr Utd има 2 победи, равенствата са 2, а Partick има 6 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Partick (X2) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.80%, 23.45% и 56.75%. Разликата в моделния momentum е 36.95 пункта в полза на Partick. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.57%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ayr Utd -0.25 / Partick +0.25 подкрепя Partick със средна промяна 4.46 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 23 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 5 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2.10, оценка 87/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.40, оценка 96/100, успеваемост на коефициентната група 90% при 20 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 79.19% при 519 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Ayr Utd като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 10 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Partick като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 9 завършени мача (88.9% покритие).
Срещата между Ayr Utd и Partick завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ayr Utd като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Ayr Utd получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Partick като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Partick получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Partick с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.46 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.