Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2025 | East Kilbride - Hamilton Academical | 2 : 4 |
| 14.10.2023 | East Kilbride - Hamilton Academical | 2 : 5 |
| 26.11.2022 | Hamilton Academical - East Kilbride | 4 : 0 |
| 15.07.2017 | East Kilbride - Hamilton Academical | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ross County - East Kilbride | 4 - 0 | L |
| 25.08.2026 | Cowdenbeath - East Kilbride | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Montrose - East Kilbride | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | East Kilbride - Cove Rangers | 3 - 0 | W |
| 11.08.2026 | East Kilbride - Kilmarnock II | 5 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hamilton Academical - Cove Rangers | 1 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Hamilton Academical - Edinburgh City | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | East Fife - Hamilton Academical | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Hamilton Academical - Airdrie United | 4 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Hamilton Academical - Celtic II | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между East Kilbride и Hamilton Academical е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League One. Посоченият стадион е K Park Training Academy, East Kilbride. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
East Kilbride има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWDWLWL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Hamilton Academical има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLWWWLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи East Kilbride има 0 победи, равенствата са 0, а Hamilton Academical има 4 победи. Средният общ брой голове е 5.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%; Под 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка East Kilbride 0 / Hamilton Academical 0 подкрепя Hamilton Academical със средна промяна 8.31 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на East Kilbride като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hamilton Academical като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между East Kilbride и Hamilton Academical завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 5.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на East Kilbride като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой East Kilbride получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hamilton Academical като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Hamilton Academical получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hamilton Academical с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 8.31 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.