📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2
W W D D W
Владение на топката
52%
48%
0.82
Очаквани голове (xG)
1.01
9
Общо удари
13
4
Точни удари
3
3
Неточни удари
7
2
Корнери
6
1
Жълти картони
0
1
Червени картони
0
1
Засади
1
7
Удари в наказателното поле
7
2
Удари извън наказателното поле
6
2
Блокирани удари
3
1
Спасявания
4
11
Нарушения
3
321
Точни пасове
302
434
Общо пасове
400
3
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Czech Republic W 🟡 Равенства Scotland W 🔴
Дата Мач Резултат
09.10.2026 Czech Republic W - Scotland W 0 : 2

🗓 Последни мачове: Czech Republic W

Дата Мач Резултат Изх.
13.10.2026 Scotland W - Czech Republic W 3 - 2 L
09.10.2026 Czech Republic W - Scotland W 0 - 2 L
09.06.2026 Wales W - Czech Republic W 3 - 1 L
05.06.2026 Czech Republic W - Albania W 1 - 1 D
18.04.2026 Montenegro W - Czech Republic W 1 - 4 W

📆 Последни мачове: Scotland W

Дата Мач Резултат Изх.
13.10.2026 Scotland W - Czech Republic W 3 - 2 W
09.10.2026 Czech Republic W - Scotland W 0 - 2 W
09.06.2026 Israel W - Scotland W 1 - 5 W
05.06.2026 Scotland W - Israel W 6 - 0 W
18.04.2026 Belgium W - Scotland W 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Czech Republic W и Scotland W е насрочена за 09.10.2026 17:00 в World Cup - Women - Qualification Europe. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Czech Republic W е на позиция 2 с 11 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 18:8. Записаната форма е LDWWW. Scotland W е на позиция 1 с 14 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 24:2. Записаната форма е WWDDW.

Последни резултати

Czech Republic W има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWDLLLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Scotland W има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWWWDLW. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.17% при 121 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Czech Republic W като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 6 завършени мача (33.3% покритие).

Генериран: 2026-10-09 13:02:52 · Заключен: 2026-10-09 18:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Czech Republic W и Scotland W завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Czech Republic W като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Czech Republic W получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-09 21:21:34
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.