Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | Club Brugge W - Standard Liege W | 2 : 1 |
| 02.05.2026 | Standard Liege W - Club Brugge W | 2 : 2 |
| 21.03.2026 | Club Brugge W - Standard Liege W | 0 : 3 |
| 13.12.2025 | Club Brugge W - Standard Liege W | 4 : 2 |
| 20.09.2025 | Standard Liege W - Club Brugge W | 0 : 0 |
| 17.05.2025 | Club Brugge W - Standard Liege W | 2 : 2 |
| 26.04.2025 | Standard Liege W - Club Brugge W | 1 : 2 |
| 08.02.2025 | Standard Liege W - Club Brugge W | 1 : 2 |
| 16.11.2024 | Club Brugge W - Standard Liege W | 4 : 3 |
| 05.10.2024 | Standard Liege W - Club Brugge W | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | Anderlecht W - Club Brugge W | 1 - 1 | D |
| 16.05.2026 | Club Brugge W - OH Leuven W | 0 - 2 | L |
| 09.05.2026 | Club Brugge W - Standard Liege W | 2 - 1 | W |
| 02.05.2026 | Standard Liege W - Club Brugge W | 2 - 2 | D |
| 25.04.2026 | OH Leuven W - Club Brugge W | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | OH Leuven W - Standard Liege W | 3 - 2 | L |
| 17.05.2026 | Standard Liege W - Anderlecht W | 1 - 1 | D |
| 09.05.2026 | Club Brugge W - Standard Liege W | 2 - 1 | L |
| 02.05.2026 | Standard Liege W - Club Brugge W | 2 - 2 | D |
| 25.04.2026 | Anderlecht W - Standard Liege W | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Club Brugge W и Standard Liege W е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Super League Women. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Club Brugge W има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDLLLLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Standard Liege W има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLDWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Club Brugge W има 5 победи, равенствата са 3, а Standard Liege W има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Club Brugge W -0.25 / Standard Liege W +0.25 подкрепя Club Brugge W със средна промяна 2.98 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.61).
Срещата между Club Brugge W и Standard Liege W завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Brugge W с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.98 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.61. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.