Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.12.2025 | Arsenal - Aston Villa | 4 : 1 |
| 06.12.2025 | Aston Villa - Arsenal | 2 : 1 |
| 18.01.2025 | Arsenal - Aston Villa | 2 : 2 |
| 24.08.2024 | Aston Villa - Arsenal | 0 : 2 |
| 14.04.2024 | Arsenal - Aston Villa | 0 : 2 |
| 09.12.2023 | Aston Villa - Arsenal | 1 : 0 |
| 18.02.2023 | Aston Villa - Arsenal | 2 : 4 |
| 31.08.2022 | Arsenal - Aston Villa | 2 : 1 |
| 19.03.2022 | Aston Villa - Arsenal | 0 : 1 |
| 22.10.2021 | Arsenal - Aston Villa | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston Villa - Arsenal | 0 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Brighton - Aston Villa | 4 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Borussia Mönchengladbach - Aston Villa | 2 - 1 | L |
| 12.08.2026 | Paris Saint Germain - Aston Villa | 2 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Bayern München - Aston Villa | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston Villa - Arsenal | 0 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Arsenal - Coventry | 3 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Arsenal - Manchester City | 3 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Arsenal - Como | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Arsenal - Borussia Dortmund | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Aston Villa и Arsenal е насрочена за 31.08.2026 19:00 в Premier League. Посоченият стадион е Villa Park, Birmingham. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Aston Villa има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLLWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Arsenal има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWDWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Aston Villa има 3 победи, равенствата са 1, а Arsenal има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Arsenal с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 15.85%, 21.97% и 62.18%. Разликата в моделния momentum е 46.32 пункта в полза на Arsenal. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.87%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.60% при 500 наблюдения).
Срещата между Aston Villa и Arsenal завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 13 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.