Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.03.2026 | Arsenal - Chelsea | 2 : 1 |
| 03.02.2026 | Arsenal - Chelsea | 1 : 0 |
| 14.01.2026 | Chelsea - Arsenal | 2 : 3 |
| 30.11.2025 | Chelsea - Arsenal | 1 : 1 |
| 16.03.2025 | Arsenal - Chelsea | 1 : 0 |
| 10.11.2024 | Chelsea - Arsenal | 1 : 1 |
| 23.04.2024 | Arsenal - Chelsea | 5 : 0 |
| 21.10.2023 | Chelsea - Arsenal | 2 : 2 |
| 02.05.2023 | Arsenal - Chelsea | 3 : 1 |
| 06.11.2022 | Chelsea - Arsenal | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston Villa - Arsenal | 0 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Arsenal - Coventry | 3 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Arsenal - Manchester City | 3 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Arsenal - Como | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Arsenal - Borussia Dortmund | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Chelsea - Brighton | 4 - 3 | W |
| 27.08.2026 | Chelsea - Luton | 2 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Fulham - Chelsea | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Chelsea - Real Sociedad | 3 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Johor Darul Takzim FC - Chelsea | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Arsenal и Chelsea е насрочена за 06.09.2026 15:30 в Premier League. Посоченият стадион е Emirates Stadium, London. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Arsenal е на позиция 3 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е WW. Chelsea е на позиция 4 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е WW.
Arsenal има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWDWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Chelsea има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWLLWL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Arsenal има 7 победи, равенствата са 3, а Chelsea има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Arsenal или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.57%, 25.53% и 18.89%. Разликата в моделния momentum е 36.68 пункта в полза на Arsenal. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.11%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Arsenal 0 / Chelsea 0 подкрепя Chelsea със средна промяна 1.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 21 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.83% при 600 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Arsenal като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Chelsea като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Arsenal и Chelsea завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.8. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Arsenal като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Arsenal получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chelsea като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Chelsea получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chelsea с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.