📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
Владение на топката
45%
55%
13
Общо удари
10
5
Точни удари
7
4
Неточни удари
1
4
Корнери
3
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
5
Засади
4
4
Удари в наказателното поле
5
9
Удари извън наказателното поле
5
4
Блокирани удари
2
5
Спасявания
5
6
Нарушения
13
348
Точни пасове
459
418
Общо пасове
521
13
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

0
0
2
🟢 Ipswich 🟡 Равенства Liverpool 🔴
Дата Мач Резултат
25.01.2025 Liverpool - Ipswich 4 : 1
17.08.2024 Ipswich - Liverpool 0 : 2

🗓 Последни мачове: Ipswich

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ipswich - Liverpool 0 - 2 L
30.08.2026 Manchester United - Ipswich 5 - 2 L
25.08.2026 Ipswich - Leicester 3 - 1 W
22.08.2026 Ipswich - Sunderland 2 - 1 W
15.08.2026 Union Berlin - Ipswich 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Liverpool

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ipswich - Liverpool 0 - 2 W
29.08.2026 Liverpool - Nottingham Forest 2 - 2 D
23.08.2026 Newcastle - Liverpool 2 - 2 D
16.08.2026 Liverpool - Como 2 - 0 W
09.08.2026 Liverpool - Monaco 2 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ipswich и Liverpool е насрочена за 04.09.2026 19:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Ipswich има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Liverpool има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLWWDLD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Ipswich има 0 победи, равенствата са 0, а Liverpool има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Liverpool с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.84%, 19.72% и 62.44%. Разликата в моделния momentum е 44.60 пункта в полза на Liverpool. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Ipswich 0 / Liverpool 0 подкрепя Liverpool със средна промяна 2.09 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 32 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.66% при 1102 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ipswich като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Liverpool като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:30:04 · Заключен: 2026-09-04 20:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ipswich и Liverpool завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.8. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Ipswich като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Ipswich получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Liverpool като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Liverpool получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Liverpool с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.09 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 23:20:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.