📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?
Владение на топката
41%
59%
12
Общо удари
12
2
Точни удари
0
7
Неточни удари
8
2
Корнери
10
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
2
Засади
1
5
Удари в наказателното поле
9
7
Удари извън наказателното поле
3
3
Блокирани удари
4
0
Спасявания
1
21
Нарушения
12
235
Точни пасове
365
304
Общо пасове
434
12
Free Kicks
21

🔁 Директни срещи

5
0
5
🟢 Nottingham Forest 🟡 Равенства Tottenham 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 Tottenham - Nottingham Forest 0 : 3
14.12.2025 Nottingham Forest - Tottenham 3 : 0
21.04.2025 Tottenham - Nottingham Forest 1 : 2
26.12.2024 Nottingham Forest - Tottenham 1 : 0
07.04.2024 Tottenham - Nottingham Forest 3 : 1
15.12.2023 Nottingham Forest - Tottenham 0 : 2
11.03.2023 Tottenham - Nottingham Forest 3 : 1
09.11.2022 Nottingham Forest - Tottenham 2 : 0
28.08.2022 Nottingham Forest - Tottenham 0 : 2
24.09.2014 Tottenham - Nottingham Forest 3 : 1

🗓 Последни мачове: Nottingham Forest

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Liverpool - Nottingham Forest 2 - 2 D
25.08.2026 Nottingham Forest - Leeds 0 - 2 L
22.08.2026 Nottingham Forest - Leeds 0 - 1 L
16.08.2026 Nottingham Forest - Stade Brestois 29 2 - 0 W
12.08.2026 Nottingham Forest - Bayer Leverkusen 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Tottenham

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Tottenham - Newcastle 0 - 2 L
26.08.2026 Tottenham - Charlton 5 - 1 W
22.08.2026 Brentford - Tottenham 3 - 0 L
16.08.2026 Tottenham - 1899 Hoffenheim 2 - 2 D
15.08.2026 Tottenham - 1899 Hoffenheim 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Nottingham Forest и Tottenham е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Nottingham Forest има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWLLLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Tottenham има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWDWDWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Nottingham Forest има 5 победи, равенствата са 0, а Tottenham има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 93%; над 9.5 корнера — 83%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Nottingham Forest -1.5 / Tottenham +1.5 подкрепя Nottingham Forest със средна промяна 2.10 процентни пункта при 3 букмейкъра (Bet365, 1xBet, Unibet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Nottingham Forest като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tottenham като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:25 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Nottingham Forest и Tottenham завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.9. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 83%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Nottingham Forest като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Nottingham Forest получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tottenham като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Tottenham получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nottingham Forest с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.1 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.