Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.07.2026 | Spartans - Stirling Albion | 1 : 3 |
| 02.05.2026 | Stirling Albion - Spartans | 2 : 2 |
| 03.03.2026 | Spartans - Stirling Albion | 2 : 0 |
| 13.12.2025 | Stirling Albion - Spartans | 1 : 1 |
| 20.09.2025 | Spartans - Stirling Albion | 1 : 3 |
| 08.03.2025 | Spartans - Stirling Albion | 0 : 0 |
| 04.02.2025 | Stirling Albion - Spartans | 1 : 3 |
| 16.11.2024 | Spartans - Stirling Albion | 3 : 0 |
| 31.08.2024 | Stirling Albion - Spartans | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Elgin City - Stirling Albion | 4 - 0 | L |
| 25.08.2026 | Airdrie United - Stirling Albion | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Stirling Albion - Stranraer | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Forfar Athletic - Stirling Albion | 3 - 0 | L |
| 11.08.2026 | Stirling Albion - Cove Rangers | 4 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Spartans - Clyde | 3 - 3 | D |
| 25.08.2026 | Spartans - Hearts U21 | 5 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Spartans - Elgin City | 3 - 3 | D |
| 15.08.2026 | Stranraer - Spartans | 1 - 0 | L |
| 11.08.2026 | East Fife - Spartans | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Stirling Albion и Spartans е насрочена за 05.09.2026 14:00 в League Two. Посоченият стадион е Forthbank Stadium, Stirling. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Stirling Albion има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWLWLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Spartans има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLDDWWLL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 9 директни срещи Stirling Albion има 3 победи, равенствата са 3, а Spartans има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Stirling Albion 0 / Spartans 0 подкрепя Spartans със средна промяна 5.34 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.96% при 549 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Stirling Albion като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Spartans като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Stirling Albion и Spartans завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Stirling Albion като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Stirling Albion получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Spartans като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Spartans получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Spartans с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.34 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.