Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | Jezero - Arsenal Tivat | 0 : 0 |
| 07.03.2026 | Arsenal Tivat - Jezero | 1 : 2 |
| 05.02.2026 | Arsenal Tivat - Jezero | 1 : 3 |
| 02.11.2025 | Jezero - Arsenal Tivat | 2 : 0 |
| 30.08.2025 | Arsenal Tivat - Jezero | 2 : 2 |
| 24.05.2025 | Arsenal Tivat - Jezero | 0 : 0 |
| 02.04.2025 | Jezero - Arsenal Tivat | 2 : 0 |
| 01.12.2024 | Arsenal Tivat - Jezero | 0 : 1 |
| 28.09.2024 | Jezero - Arsenal Tivat | 0 : 0 |
| 07.04.2024 | Jezero - Arsenal Tivat | 4 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Dečić - Jezero | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Jezero - Sutjeska | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Petrovac - Jezero | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Jezero - Mladost DG | 1 - 0 | W |
| 02.08.2026 | Jezero - Mornar | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Arsenal Tivat - Otrant-Olympic | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Bokelj - Arsenal Tivat | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Arsenal Tivat - Buducnost Podgorica | 0 - 0 | D |
| 07.08.2026 | Mornar - Arsenal Tivat | 0 - 0 | D |
| 02.08.2026 | Dečić - Arsenal Tivat | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Jezero и Arsenal Tivat е насрочена за 05.09.2026 18:00 в First League. Посоченият стадион е Stadion pod Racinom, Plav. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jezero е на позиция 5 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DLWD. Arsenal Tivat е на позиция 6 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DDDD.
Jezero има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDWWLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Arsenal Tivat има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDDLWLDD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Jezero има 6 победи, равенствата са 4, а Arsenal Tivat има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%; Над 1.5 гола — 30%; Над 2.5 гола — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Jezero -0.5 / Arsenal Tivat +0.5 подкрепя Arsenal Tivat със средна промяна 1.32 процентни пункта при 1 букмейкъра (Pinnacle) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Jezero като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 5 завършени мача (60.0% покритие). Дисциплинарният профил на Arsenal Tivat като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Jezero и Arsenal Tivat завърши при резултат 5:2. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jezero като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Jezero получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Arsenal Tivat като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Arsenal Tivat получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Arsenal Tivat с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.