📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
46%
54%
5
Общо удари
12
2
Точни удари
6
1
Неточни удари
4
3
Корнери
1
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
3
Удари в наказателното поле
8
2
Удари извън наказателното поле
4
2
Блокирани удари
2
3
Спасявания
1
14
Нарушения
9
428
Точни пасове
448
516
Общо пасове
525
8
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

1
2
7
🟢 St. Truiden 🟡 Равенства Union St. Gilloise 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 St. Truiden - Union St. Gilloise 2 : 1
04.04.2026 Union St. Gilloise - St. Truiden 1 : 0
22.03.2026 St. Truiden - Union St. Gilloise 1 : 3
26.10.2025 Union St. Gilloise - St. Truiden 2 : 0
02.02.2025 Union St. Gilloise - St. Truiden 2 : 1
25.08.2024 St. Truiden - Union St. Gilloise 0 : 0
21.01.2024 Union St. Gilloise - St. Truiden 2 : 1
08.10.2023 St. Truiden - Union St. Gilloise 0 : 4
02.04.2023 Union St. Gilloise - St. Truiden 2 : 1
23.07.2022 St. Truiden - Union St. Gilloise 1 : 1

🗓 Последни мачове: St. Truiden

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Antwerp - St. Truiden 1 - 4 W
27.08.2026 Omonia Nicosia - St. Truiden 4 - 2 L
20.08.2026 St. Truiden - Omonia Nicosia 1 - 0 W
14.08.2026 Cercle Brugge - St. Truiden 3 - 3 D
08.08.2026 St. Truiden - Lommel United 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Union St. Gilloise

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Union St. Gilloise - Anderlecht 3 - 0 W
15.08.2026 Union St. Gilloise - Zulte Waregem 0 - 0 D
11.08.2026 Bodo/Glimt - Union St. Gilloise 3 - 2 L
08.08.2026 KVC Westerlo - Union St. Gilloise 1 - 5 W
04.08.2026 Union St. Gilloise - Bodo/Glimt 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между St. Truiden и Union St. Gilloise е насрочена за 02.09.2026 18:30 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

St. Truiden е на позиция 6 с 1 точки. Записаната форма е D. Union St. Gilloise е на позиция 1 с 3 точки. Записаната форма е W.

Последни резултати

St. Truiden има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDLLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Union St. Gilloise има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWDDWLWW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи St. Truiden има 1 победи, равенствата са 2, а Union St. Gilloise има 7 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял St. Truiden чрез Home +0.5. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.30% при 533 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на St. Truiden като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Union St. Gilloise като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:02:22 · Заключен: 2026-09-02 20:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между St. Truiden и Union St. Gilloise завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.4. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на St. Truiden като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой St. Truiden получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Union St. Gilloise като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Union St. Gilloise получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:51:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.