Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Lommel United - Club Brugge KV | 0 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Cercle Brugge - Lommel United | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Lommel United - KVC Westerlo | 4 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Lommel United - Charleroi | 0 - 1 | L |
| 08.08.2026 | St. Truiden - Lommel United | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Lommel United - Club Brugge KV | 0 - 1 | W |
| 30.08.2026 | Gent - Club Brugge KV | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Club Brugge KV - Cercle Brugge | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | OH Leuven - Club Brugge KV | 0 - 3 | W |
| 07.08.2026 | Club Brugge KV - Kortrijk | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Lommel United и Club Brugge KV е насрочена за 04.09.2026 18:45 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lommel United е на позиция 5 с 1 точки. Записаната форма е D. Club Brugge KV е на позиция 2 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е W.
Lommel United има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWLDDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Club Brugge KV има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLLLWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Club Brugge KV с увереност 72%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 10.80%, 17.48% и 71.72%. Разликата в моделния momentum е 60.92 пункта в полза на Club Brugge KV. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.28 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lommel United 0 / Club Brugge KV 0 подкрепя Lommel United със средна промяна 1.12 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.15% при 457 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Lommel United като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Club Brugge KV като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Lommel United и Club Brugge KV завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.3. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lommel United като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Lommel United получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Club Brugge KV като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Club Brugge KV получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lommel United с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.12 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.