Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.01.2026 | RAAL La Louvière - St. Truiden | 1 : 2 |
| 17.08.2025 | St. Truiden - RAAL La Louvière | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | St. Truiden - Union St. Gilloise | 0 - 3 | L |
| 30.08.2026 | Antwerp - St. Truiden | 1 - 4 | W |
| 27.08.2026 | Omonia Nicosia - St. Truiden | 4 - 2 | L |
| 20.08.2026 | St. Truiden - Omonia Nicosia | 1 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Cercle Brugge - St. Truiden | 3 - 3 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RAAL La Louvière - KV Mechelen | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Standard Liege - RAAL La Louvière | 2 - 0 | L |
| 16.08.2026 | RAAL La Louvière - Gent | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Anderlecht - RAAL La Louvière | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Eintracht Braunschweig - RAAL La Louvière | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между St. Truiden и RAAL La Louvière е насрочена за 05.09.2026 18:45 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
St. Truiden е на позиция 6 с 1 точки. Записаната форма е D. RAAL La Louvière е на позиция 16 с 0 точки.
St. Truiden има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDDLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. RAAL La Louvière има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDDDLWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи St. Truiden има 2 победи, равенствата са 0, а RAAL La Louvière има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 94%; над 9.5 корнера — 84%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като St. Truiden или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.97%, 23.67% и 16.36%. Разликата в моделния momentum е 43.62 пункта в полза на St. Truiden. Оценката за качество на входните данни е 82/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -2.14%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка St. Truiden 0 / RAAL La Louvière 0 подкрепя St. Truiden със средна промяна 2.41 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.86% при 556 наблюдения).
Дисциплинарният профил на St. Truiden като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на RAAL La Louvière като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между St. Truiden и RAAL La Louvière завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 17 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8. В мача бяха отчетени общо 17 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 84%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на St. Truiden като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой St. Truiden получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на RAAL La Louvière като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой RAAL La Louvière получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше St. Truiden с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.41 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.