📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
Владение на топката
44%
56%
9
Общо удари
10
3
Точни удари
3
3
Неточни удари
4
6
Корнери
6
2
Жълти картони
5
2
Червени картони
0
3
Засади
1
3
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
4
3
Блокирани удари
3
3
Спасявания
3
10
Нарушения
14
309
Точни пасове
297
392
Общо пасове
396
13
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

4
4
2
🟢 Kortrijk 🟡 Равенства Zulte Waregem 🔴
Дата Мач Резултат
24.02.2023 Zulte Waregem - Kortrijk 3 : 3
15.10.2022 Kortrijk - Zulte Waregem 1 : 3
19.02.2022 Kortrijk - Zulte Waregem 5 : 0
25.09.2021 Zulte Waregem - Kortrijk 2 : 2
27.02.2021 Kortrijk - Zulte Waregem 1 : 2
02.11.2020 Zulte Waregem - Kortrijk 1 : 1
29.02.2020 Zulte Waregem - Kortrijk 2 : 2
19.10.2019 Kortrijk - Zulte Waregem 2 : 0
26.12.2018 Kortrijk - Zulte Waregem 4 : 2
21.09.2018 Zulte Waregem - Kortrijk 0 : 2

🗓 Последни мачове: Kortrijk

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 Anderlecht - Kortrijk 1 - 0 L
29.08.2026 Kortrijk - Charleroi 1 - 3 L
15.08.2026 Kortrijk - Antwerp 0 - 3 L
08.08.2026 Kortrijk - Club Brugge II 1 - 1 D
07.08.2026 Club Brugge KV - Kortrijk 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Zulte Waregem

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 KVC Westerlo - Zulte Waregem 2 - 2 D
22.08.2026 Zulte Waregem - SK Beveren 4 - 0 W
15.08.2026 Union St. Gilloise - Zulte Waregem 0 - 0 D
09.08.2026 Zulte Waregem - Genk 2 - 1 W
01.08.2026 Beerschot VA - Zulte Waregem 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kortrijk и Zulte Waregem е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kortrijk е на позиция 17 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:3. Записаната форма е L. Zulte Waregem е на позиция 14 с 0 точки.

Последни резултати

Kortrijk има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLWDWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Zulte Waregem има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWDWDLWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Kortrijk има 4 победи, равенствата са 4, а Zulte Waregem има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.58; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Kortrijk чрез Home +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Kortrijk -0.25 / Zulte Waregem +0.25 подкрепя Kortrijk със средна промяна 1.38 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.73% при 597 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kortrijk като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Zulte Waregem като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.50 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:31 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kortrijk и Zulte Waregem завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.58. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kortrijk като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Kortrijk получи 2 жълти и 2 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zulte Waregem като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0.5 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Zulte Waregem получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.