Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Genk - Anderlecht | 2 : 0 |
| 04.12.2025 | Genk - Anderlecht | 1 : 3 |
| 14.09.2025 | Anderlecht - Genk | 1 : 1 |
| 25.05.2025 | Genk - Anderlecht | 2 : 1 |
| 06.04.2025 | Anderlecht - Genk | 1 : 2 |
| 22.12.2024 | Genk - Anderlecht | 2 : 0 |
| 17.09.2024 | Anderlecht - Genk | 0 : 2 |
| 11.05.2024 | Anderlecht - Genk | 2 : 1 |
| 20.04.2024 | Genk - Anderlecht | 2 : 1 |
| 23.12.2023 | Anderlecht - Genk | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Anderlecht - Kortrijk | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Union St. Gilloise - Anderlecht | 3 - 0 | L |
| 27.08.2026 | Anderlecht - Kairat Almaty | 3 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Kairat Almaty - Anderlecht | 0 - 3 | W |
| 16.08.2026 | SK Beveren - Anderlecht | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Genk - SK Beveren | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Antwerp - Genk | 4 - 4 | D |
| 15.08.2026 | Genk - KVC Westerlo | 3 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Zulte Waregem - Genk | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Genk - Twente | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Anderlecht и Genk е насрочена за 06.09.2026 16:30 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Anderlecht е на позиция 9 с 0 точки. Genk е на позиция 11 с 0 точки.
Anderlecht има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWWWWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Genk има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWLLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Anderlecht има 3 победи, равенствата са 1, а Genk има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.18; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Anderlecht -0.75 / Genk +0.75 подкрепя Anderlecht със средна промяна 3.61 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.90% при 602 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Anderlecht като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Genk като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Anderlecht и Genk завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.18. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Anderlecht като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Anderlecht получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Genk като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Genk получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Anderlecht с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.61 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 13 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.