Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.07.2023 | OH Leuven - SK Beveren | 5 : 1 |
| 18.04.2021 | OH Leuven - SK Beveren | 1 : 2 |
| 29.08.2020 | SK Beveren - OH Leuven | 1 : 3 |
| 06.02.2016 | SK Beveren - OH Leuven | 2 : 2 |
| 24.10.2015 | OH Leuven - SK Beveren | 0 : 2 |
| 15.02.2014 | SK Beveren - OH Leuven | 1 : 0 |
| 19.10.2013 | OH Leuven - SK Beveren | 4 : 2 |
| 04.05.2013 | SK Beveren - OH Leuven | 0 : 1 |
| 30.03.2013 | OH Leuven - SK Beveren | 3 : 1 |
| 26.01.2013 | SK Beveren - OH Leuven | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Genk - SK Beveren | 4 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Zulte Waregem - SK Beveren | 4 - 0 | L |
| 16.08.2026 | SK Beveren - Anderlecht | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Antwerp - SK Beveren | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | SK Beveren - FC Eindhoven | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Gent - OH Leuven | 1 - 0 | L |
| 29.08.2026 | OH Leuven - Standard Liege | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | OH Leuven - Club Brugge KV | 0 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Charleroi - OH Leuven | 3 - 1 | L |
| 01.08.2026 | OH Leuven - Lille | 3 - 6 | L |
Предстоящата среща между SK Beveren и OH Leuven е насрочена за 06.09.2026 17:15 в Jupiler Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SK Beveren е на позиция 15 с 0 точки. OH Leuven е на позиция 8 с 0 точки.
SK Beveren има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. OH Leuven има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLDLWWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи SK Beveren има 4 победи, равенствата са 1, а OH Leuven има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка SK Beveren -0.5 / OH Leuven +0.5 подкрепя OH Leuven със средна промяна 2.28 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на SK Beveren като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на OH Leuven като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между SK Beveren и OH Leuven завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.7. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на SK Beveren като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой SK Beveren получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на OH Leuven като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой OH Leuven получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше OH Leuven с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.28 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.