📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W ? ? ?
4
🏟
✔ Краен резултат
2
L W ? ? ?
Владение на топката
71%
29%
23
Общо удари
6
10
Точни удари
3
8
Неточни удари
2
9
Корнери
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
1
2
Засади
0
17
Удари в наказателното поле
4
6
Удари извън наказателното поле
2
5
Блокирани удари
1
0
Спасявания
8
4
Нарушения
12
481
Точни пасове
166
562
Общо пасове
232
12
Free Kicks
4

🔁 Директни срещи

3
2
2
🟢 Beerschot VA 🟡 Равенства Patro Eisden 🔴
Дата Мач Резултат
27.04.2026 Beerschot VA - Patro Eisden 3 : 2
23.04.2026 Patro Eisden - Beerschot VA 1 : 1
20.03.2026 Patro Eisden - Beerschot VA 0 : 4
13.12.2025 Beerschot VA - Patro Eisden 0 : 2
19.04.2024 Beerschot VA - Patro Eisden 0 : 1
01.12.2023 Patro Eisden - Beerschot VA 0 : 2
26.07.2020 Beerschot VA - Patro Eisden 1 : 1

🗓 Последни мачове: Beerschot VA

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 RSC Anderlecht II - Beerschot VA 0 - 1 W
22.08.2026 Dender - Beerschot VA 2 - 0 L
16.08.2026 Beerschot VA - KAA Gent II 4 - 0 W
01.08.2026 Beerschot VA - Zulte Waregem 2 - 2 D
22.07.2026 MSV Duisburg - Beerschot VA 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Patro Eisden

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Patro Eisden - Club Brugge II 1 - 2 L
22.08.2026 K. Lierse S.K. - Patro Eisden 2 - 1 L
15.08.2026 Patro Eisden - RSC Anderlecht II 2 - 1 W
08.08.2026 Patro Eisden - Liège 0 - 0 D
01.08.2026 MVV - Patro Eisden 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Beerschot VA и Patro Eisden е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Challenger Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Beerschot VA е на позиция 5 с 3 точки. Записаната форма е LW. Patro Eisden е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е LW.

Последни резултати

Beerschot VA има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWLWLLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Patro Eisden има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWLDLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Beerschot VA има 3 победи, равенствата са 2, а Patro Eisden има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.57. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.93; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 93%; над 9.5 корнера — 83%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Beerschot VA или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.14%, 24.95% и 18.91%. Разликата в моделния momentum е 37.23 пункта в полза на Beerschot VA. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.20 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -2.69%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Beerschot VA -0.25 / Patro Eisden +0.25 подкрепя Beerschot VA със средна промяна 3.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Beerschot VA като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 3 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Patro Eisden като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 17:00:03 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Beerschot VA и Patro Eisden завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.57 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.93. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 83%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Beerschot VA като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Beerschot VA получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Patro Eisden като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Patro Eisden получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Beerschot VA с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:31:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.