Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.02.2026 | Liège - K. Lierse S.K. | 2 : 1 |
| 19.10.2025 | K. Lierse S.K. - Liège | 1 : 2 |
| 23.02.2025 | Liège - K. Lierse S.K. | 2 : 1 |
| 06.12.2024 | K. Lierse S.K. - Liège | 2 : 1 |
| 16.03.2024 | K. Lierse S.K. - Liège | 3 : 2 |
| 12.11.2023 | Liège - K. Lierse S.K. | 2 : 4 |
| 15.08.2020 | K. Lierse S.K. - Liège | 0 : 1 |
| 16.02.2020 | Liège - K. Lierse S.K. | 0 : 0 |
| 30.11.2019 | K. Lierse S.K. - Liège | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Seraing United - K. Lierse S.K. | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | K. Lierse S.K. - Patro Eisden | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Excelsior Virton - K. Lierse S.K. | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Thes Sport - K. Lierse S.K. | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Merelbeke - K. Lierse S.K. | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Liège - Dender | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | KRC Genk II - Liège | 2 - 3 | W |
| 17.08.2026 | Liège - Francs Borains | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Patro Eisden - Liège | 0 - 0 | D |
| 01.08.2026 | Waremme - Liège | 0 - 7 | W |
Предстоящата среща между K. Lierse S.K. и Liège е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Challenger Pro League. Посоченият стадион е Herman Vanderpoortenstadion, Lier. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
K. Lierse S.K. е на позиция 11 с 3 точки. Записаната форма е WL. Liège е на позиция 8 с 3 точки. Записаната форма е WL.
K. Lierse S.K. има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWWLDLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Liège има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWDLWDL. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 9 директни срещи K. Lierse S.K. има 3 победи, равенствата са 2, а Liège има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.89. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка K. Lierse S.K. -1.5 / Liège +1.5 подкрепя K. Lierse S.K. със средна промяна 1.25 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на K. Lierse S.K. като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между K. Lierse S.K. и Liège завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.89 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.1. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на K. Lierse S.K. като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой K. Lierse S.K. получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше K. Lierse S.K. с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.25 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.