📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

3
1
2
🟢 Aurora 🟡 Равенства Malacateco 🔴
Дата Мач Резултат
23.03.2026 Malacateco - Aurora 1 : 1
01.02.2026 Aurora - Malacateco 1 : 0
10.12.2025 Aurora - Malacateco 2 : 1
07.12.2025 Malacateco - Aurora 1 : 0
09.11.2025 Malacateco - Aurora 1 : 0
07.09.2025 Aurora - Malacateco 1 : 0

🗓 Последни мачове: Aurora

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Aurora - Malacateco 1 - 0 W
23.08.2026 Aurora - Suchitepéquez 3 - 2 W
16.08.2026 Deportivo San Pedro - Aurora 2 - 1 L
08.08.2026 Aurora - Comunicaciones 3 - 1 W
04.08.2026 Xelajú - Aurora 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Malacateco

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Aurora - Malacateco 1 - 0 L
24.08.2026 Malacateco - Deportivo San Pedro 2 - 0 W
16.08.2026 Comunicaciones - Malacateco 4 - 2 L
08.08.2026 Malacateco - Xelajú 2 - 2 D
02.08.2026 Guastatoya - Malacateco 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Aurora и Malacateco е насрочена за 30.08.2026 23:00 в Liga Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Aurora има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLDLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Malacateco има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLDWLWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Aurora има 3 победи, равенствата са 1, а Malacateco има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Aurora -0.25 / Malacateco +0.25 подкрепя Aurora със средна промяна 6.29 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Aurora като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Malacateco като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:15:02 · Заключен: 2026-08-31 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Aurora и Malacateco завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Aurora като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Aurora получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Malacateco като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Malacateco получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aurora с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6.29 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 03:31:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.