📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
1
5
🟢 Baník Ostrava II 🟡 Равенства Hanácká 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Hanácká - Baník Ostrava II 1 : 1
08.11.2025 Hanácká - Baník Ostrava II 0 : 2
03.09.2025 Baník Ostrava II - Hanácká 3 : 0
02.02.2024 Hanácká - Baník Ostrava II 1 : 0
12.03.2023 Baník Ostrava II - Hanácká 0 : 3
13.08.2022 Hanácká - Baník Ostrava II 2 : 0
20.03.2022 Baník Ostrava II - Hanácká 0 : 1
14.08.2021 Hanácká - Baník Ostrava II 4 : 1
20.09.2019 Hanácká - Baník Ostrava II 0 : 2

🗓 Последни мачове: Baník Ostrava II

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Třinec - Baník Ostrava II 1 - 4 W
23.08.2026 Baník Ostrava II - Arsenal Česká Lípa 0 - 1 L
16.08.2026 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava II 1 - 4 W
09.08.2026 Baník Ostrava II - Táborsko 1 - 2 L
31.07.2026 Kladno - Baník Ostrava II 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Hanácká

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hanácká - Prostějov 2 - 1 W
26.08.2026 Vsetín - Hanácká 2 - 1 L
23.08.2026 Slavia Praha II - Hanácká 4 - 1 L
15.08.2026 Hanácká - Vysočina Jihlava 0 - 4 L
12.08.2026 SK Krumvir - Hanácká 0 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Baník Ostrava II и Hanácká е насрочена за 06.09.2026 12:30 в FNL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Baník Ostrava II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLDWWLD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hanácká има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLLDWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Baník Ostrava II има 3 победи, равенствата са 1, а Hanácká има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 22.2% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.59% при 588 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Baník Ostrava II като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hanácká като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:05 · Заключен: 2026-09-06 14:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Baník Ostrava II и Hanácká завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Baník Ostrava II като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Baník Ostrava II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hanácká като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Hanácká получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.