📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
5
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 Prostějov 🟡 Равенства Táborsko 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Prostějov - Táborsko 2 : 1
19.07.2025 Táborsko - Prostějov 1 : 0
17.05.2025 Táborsko - Prostějov 1 : 0
01.11.2024 Prostějov - Táborsko 3 : 3
13.04.2024 Prostějov - Táborsko 2 : 1
02.09.2023 Táborsko - Prostějov 0 : 0
16.04.2023 Táborsko - Prostějov 2 : 1
10.09.2022 Prostějov - Táborsko 5 : 0
27.04.2022 Prostějov - Táborsko 1 : 2
24.10.2021 Táborsko - Prostějov 1 : 0

🗓 Последни мачове: Prostějov

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hanácká - Prostějov 2 - 1 L
26.08.2026 Tatran Všechovice - Prostějov 0 - 3 W
21.08.2026 Prostějov - Kladno 3 - 1 W
15.08.2026 Příbram - Prostějov 2 - 2 D
11.08.2026 Kuřim - Prostějov 0 - 7 W

📆 Последни мачове: Táborsko

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Táborsko - Ústí nad Labem 0 - 1 L
26.08.2026 Admira Praha - Táborsko 0 - 4 W
21.08.2026 Vysočina Jihlava - Táborsko 0 - 1 W
15.08.2026 Táborsko - Opava 3 - 0 W
12.08.2026 Benešov - Táborsko 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Prostějov и Táborsko е насрочена за 04.09.2026 16:00 в FNL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Prostějov има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWLLDWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Táborsko има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWDDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Prostějov има 3 победи, равенствата са 2, а Táborsko има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Prostějov -0.75 / Táborsko +0.75 подкрепя Prostějov със средна промяна 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Prostějov като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Táborsko като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-03 22:03:01 · Заключен: 2026-09-04 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Prostějov и Táborsko завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Prostějov като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Prostějov получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Táborsko като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Táborsko получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Prostějov с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 20:22:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.