Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.05.2026 | Sparta Praha - Hradec Králové | 2 : 1 |
| 15.02.2026 | Sparta Praha - Hradec Králové | 2 : 0 |
| 14.09.2025 | Hradec Králové - Sparta Praha | 2 : 1 |
| 09.02.2025 | Sparta Praha - Hradec Králové | 3 : 0 |
| 31.08.2024 | Hradec Králové - Sparta Praha | 0 : 2 |
| 17.03.2024 | Sparta Praha - Hradec Králové | 2 : 1 |
| 08.10.2023 | Hradec Králové - Sparta Praha | 1 : 3 |
| 18.03.2023 | Hradec Králové - Sparta Praha | 0 : 2 |
| 01.10.2022 | Sparta Praha - Hradec Králové | 2 : 1 |
| 30.04.2022 | Sparta Praha - Hradec Králové | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Zbrojovka Brno - Hradec Králové | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Slovan Liberec - Hradec Králové | 2 - 0 | L |
| 27.08.2026 | Hradec Králové - Panathinaikos | 1 - 2 | L |
| 20.08.2026 | Panathinaikos - Hradec Králové | 2 - 2 | D |
| 13.08.2026 | Beşiktaş - Hradec Králové | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sparta Praha - Slavia Praha | 0 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Artis - Sparta Praha | 0 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Sparta Praha - Teplice | 4 - 1 | W |
| 11.08.2026 | Lyon - Sparta Praha | 3 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Mlada Boleslav - Sparta Praha | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Hradec Králové и Sparta Praha е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Czech Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hradec Králové е на позиция 7 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е DW. Sparta Praha е на позиция 9 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е LWL.
Hradec Králové има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWLDWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sparta Praha има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWWLWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Hradec Králové има 1 победи, равенствата са 1, а Sparta Praha има 8 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hradec Králové -0.5 / Sparta Praha +0.5 подкрепя Sparta Praha със средна промяна 1.22 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Hradec Králové като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sparta Praha като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 33.3%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Hradec Králové и Sparta Praha завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.9. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Hradec Králové като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Hradec Králové получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sparta Praha като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Sparta Praha получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sparta Praha с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.22 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.