📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
61%
39%
25
Общо удари
6
6
Точни удари
3
12
Неточни удари
2
4
Корнери
2
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
1
Засади
2
20
Удари в наказателното поле
3
5
Удари извън наказателното поле
3
7
Блокирани удари
1
1
Спасявания
5
10
Нарушения
24
375
Точни пасове
177
460
Общо пасове
253
24
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

3
5
2
🟢 FK Jablonec 🟡 Равенства Slovan Liberec 🔴
Дата Мач Резултат
24.05.2026 FK Jablonec - Slovan Liberec 2 : 1
25.04.2026 FK Jablonec - Slovan Liberec 1 : 2
25.10.2025 Slovan Liberec - FK Jablonec 0 : 2
08.03.2025 FK Jablonec - Slovan Liberec 0 : 0
05.10.2024 Slovan Liberec - FK Jablonec 0 : 5
24.02.2024 Slovan Liberec - FK Jablonec 3 : 3
17.09.2023 FK Jablonec - Slovan Liberec 1 : 1
15.04.2023 FK Jablonec - Slovan Liberec 1 : 1
22.10.2022 Slovan Liberec - FK Jablonec 2 : 0
26.02.2022 Slovan Liberec - FK Jablonec 1 : 1

🗓 Последни мачове: FK Jablonec

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Bohemians 1905 - FK Jablonec 1 - 1 D
30.08.2026 Teplice - FK Jablonec 2 - 0 L
27.08.2026 FK Jablonec - Rangers 1 - 0 W
20.08.2026 Rangers - FK Jablonec 1 - 0 L
13.08.2026 Rīgas FS - FK Jablonec 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Slovan Liberec

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Slovan Liberec - Hradec Králové 2 - 0 W
26.08.2026 Přepeře - Slovan Liberec 0 - 2 W
22.08.2026 Zlin - Slovan Liberec 0 - 1 W
16.08.2026 Slovan Liberec - Slavia Praha 1 - 1 D
07.08.2026 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FK Jablonec и Slovan Liberec е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Czech Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FK Jablonec е на позиция 4 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е WW. Slovan Liberec е на позиция 5 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е WLW.

Последни резултати

FK Jablonec има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWWWWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Slovan Liberec има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLWWWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FK Jablonec има 3 победи, равенствата са 5, а Slovan Liberec има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FK Jablonec -1 / Slovan Liberec +1 подкрепя Slovan Liberec със средна промяна 9.51 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FK Jablonec като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Slovan Liberec като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:07 · Заключен: 2026-09-06 15:02:56

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FK Jablonec и Slovan Liberec завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FK Jablonec като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой FK Jablonec получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Slovan Liberec като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Slovan Liberec получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slovan Liberec с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 9.51 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:12:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.