Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 0 : 0 |
| 22.02.2026 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 0 : 0 |
| 21.09.2025 | Mlada Boleslav - Baník Ostrava | 1 : 1 |
| 09.03.2025 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 2 : 1 |
| 06.10.2024 | Mlada Boleslav - Baník Ostrava | 0 : 0 |
| 11.05.2024 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 0 : 1 |
| 17.02.2024 | Mlada Boleslav - Baník Ostrava | 1 : 3 |
| 02.09.2023 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 2 : 0 |
| 22.04.2023 | Mlada Boleslav - Baník Ostrava | 1 : 0 |
| 29.10.2022 | Baník Ostrava - Mlada Boleslav | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bohemians 1905 - Mlada Boleslav | - | |
| 26.08.2026 | Meteor Praha - Mlada Boleslav | 0 - 4 | W |
| 22.08.2026 | Mlada Boleslav - Slovácko | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Pardubice - Mlada Boleslav | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Mlada Boleslav - Sparta Praha | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Baník Ostrava - Sigma Olomouc | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | Sparta Brno - Baník Ostrava | 0 - 9 | W |
| 16.08.2026 | Baník Ostrava - Artis | 1 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Hradec Králové - Baník Ostrava | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Baník Ostrava - Slavia Praha | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Mlada Boleslav и Baník Ostrava е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Czech Liga. Посоченият стадион е Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Mlada Boleslav е на позиция 1 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е WDW. Baník Ostrava е на позиция 10 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:4. Записаната форма е LW.
Mlada Boleslav има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDWWWWW. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Baník Ostrava има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLWLDWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Mlada Boleslav има 2 победи, равенствата са 4, а Baník Ostrava има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Mlada Boleslav -1 / Baník Ostrava +1 подкрепя Baník Ostrava със средна промяна 1.68 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.59% при 588 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Mlada Boleslav като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Baník Ostrava като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.50 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Mlada Boleslav и Baník Ostrava завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.1. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Mlada Boleslav като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Mlada Boleslav получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Baník Ostrava като гост беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0.5 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Baník Ostrava получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Baník Ostrava с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.68 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.