Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.02.2023 | Slavia Praha - Zbrojovka Brno | 2 : 0 |
| 28.08.2022 | Zbrojovka Brno - Slavia Praha | 0 : 4 |
| 04.04.2021 | Zbrojovka Brno - Slavia Praha | 0 : 0 |
| 29.11.2020 | Slavia Praha - Zbrojovka Brno | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sparta Praha - Slavia Praha | 0 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Slavia Praha - Bohemians 1905 | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Slovan Liberec - Slavia Praha | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Slavia Praha - Pardubice | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Baník Ostrava - Slavia Praha | 0 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Zbrojovka Brno - Hradec Králové | 1 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Zbrojovka Brno - Zlin | 3 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Frýdlant - Zbrojovka Brno | 0 - 10 | W |
| 23.08.2026 | Teplice - Zbrojovka Brno | 0 - 2 | W |
| 07.08.2026 | Zbrojovka Brno - Slovan Liberec | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Slavia Praha и Zbrojovka Brno е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Czech Liga. Посоченият стадион е Andrův stadion, Olomouc. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Slavia Praha е на позиция 3 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 9:1. Записаната форма е WW. Zbrojovka Brno е на позиция 6 с 4 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е LDW.
Slavia Praha има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWWWWWLD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Zbrojovka Brno има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLDWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Slavia Praha има 2 победи, равенствата са 2, а Zbrojovka Brno има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.57; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 90%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Slavia Praha с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 70.38%, 17.43% и 12.20%. Разликата в моделния momentum е 58.18 пункта в полза на Slavia Praha. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.51%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Slavia Praha 0 / Zbrojovka Brno 0 подкрепя Zbrojovka Brno със средна промяна 1.13 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Slavia Praha като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Slavia Praha и Zbrojovka Brno завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.57. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 90%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Slavia Praha като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Slavia Praha получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Zbrojovka Brno като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Zbrojovka Brno получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zbrojovka Brno с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.13 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.