📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L L ? ? ?
Владение на топката
59%
41%
14
Общо удари
9
2
Точни удари
4
8
Неточни удари
2
4
Корнери
3
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
3
4
Блокирани удари
3
3
Спасявания
2
9
Нарушения
18
359
Точни пасове
230
440
Общо пасове
304
18
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Slovácko 🟡 Равенства Pardubice 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Slovácko - Pardubice 2 : 0
20.09.2025 Pardubice - Slovácko 1 : 1
26.04.2025 Slovácko - Pardubice 1 : 0
07.12.2024 Slovácko - Pardubice 1 : 1
11.08.2024 Pardubice - Slovácko 0 : 1
10.02.2024 Slovácko - Pardubice 1 : 2
26.08.2023 Pardubice - Slovácko 0 : 1
25.04.2023 Pardubice - Slovácko 3 : 1
06.11.2022 Slovácko - Pardubice 1 : 0
22.02.2022 Pardubice - Slovácko 0 : 0

🗓 Последни мачове: Slovácko

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Plzen - Slovácko 1 - 1 D
26.08.2026 Velká Bíteš - Slovácko 1 - 2 W
22.08.2026 Mlada Boleslav - Slovácko 2 - 1 L
15.08.2026 Slovácko - Sigma Olomouc 1 - 2 L
09.08.2026 FK Jablonec - Slovácko 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Pardubice

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Pardubice - Artis 1 - 2 L
26.08.2026 Písek - Pardubice 0 - 2 W
23.08.2026 Sigma Olomouc - Pardubice 3 - 1 L
15.08.2026 Pardubice - Mlada Boleslav 1 - 1 D
09.08.2026 Slavia Praha - Pardubice 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Slovácko и Pardubice е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Czech Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Slovácko е на позиция 14 с 1 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:6. Записаната форма е DL. Pardubice е на позиция 15 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:4. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Slovácko има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLDLLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Pardubice има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLLLWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Slovácko има 5 победи, равенствата са 3, а Pardubice има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Slovácko -0.75 / Pardubice +0.75 подкрепя Slovácko със средна промяна 1.23 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Slovácko като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 0.00 червени и 0.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Pardubice като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:02:31 · Заключен: 2026-09-05 14:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Slovácko и Pardubice завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Slovácko като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 0 червени и 0.5 общо картона на мач. В този двубой Slovácko получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Pardubice като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Pardubice получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Slovácko с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.23 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:24:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.