📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L ? ?
1
🏟 Stadion Letná , Zlín
✔ Краен резултат
3
D W W ? ?
Владение на топката
56%
44%
14
Общо удари
14
2
Точни удари
7
8
Неточни удари
2
5
Корнери
6
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
1
11
Удари в наказателното поле
9
3
Удари извън наказателното поле
5
4
Блокирани удари
5
4
Спасявания
1
7
Нарушения
15
276
Точни пасове
235
350
Общо пасове
304
15
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Zlin 🟡 Равенства Teplice 🔴
Дата Мач Резултат
12.05.2026 Zlin - Teplice 2 : 4
18.04.2026 Zlin - Teplice 3 : 2
19.07.2025 Teplice - Zlin 1 : 3
11.02.2024 Teplice - Zlin 2 : 1
26.08.2023 Zlin - Teplice 2 : 1
14.05.2023 Teplice - Zlin 2 : 1
11.02.2023 Zlin - Teplice 2 : 1
27.08.2022 Teplice - Zlin 0 : 0
01.05.2022 Zlin - Teplice 3 : 0
04.12.2021 Teplice - Zlin 4 : 1

🗓 Последни мачове: Zlin

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Zbrojovka Brno - Zlin 3 - 2 L
25.08.2026 Uničov - Zlin 0 - 2 W
22.08.2026 Zlin - Slovan Liberec 0 - 1 L
15.08.2026 Plzen - Zlin 3 - 2 L
08.08.2026 Zlin - Bohemians 1905 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Teplice

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Teplice - FK Jablonec 2 - 0 W
26.08.2026 Křimice - Teplice 1 - 2 W
23.08.2026 Teplice - Zbrojovka Brno 0 - 2 L
15.08.2026 Sparta Praha - Teplice 4 - 1 L
08.08.2026 Teplice - Plzen 5 - 5 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zlin и Teplice е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Czech Liga. Посоченият стадион е Stadion Letná, Zlín. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Zlin е на позиция 16 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:4. Записаната форма е LLL. Teplice е на позиция 2 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е DWW.

Последни резултати

Zlin има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLLLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Teplice има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLDWWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Zlin има 5 победи, равенствата са 1, а Teplice има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Zlin -1 / Teplice +1 подкрепя Teplice със средна промяна 1.41 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Zlin като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Teplice като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 12:00:07 · Заключен: 2026-09-06 14:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zlin и Teplice завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Zlin като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Zlin получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Teplice като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Teplice получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Teplice с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.41 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.